Realizacje

Wykaz wykonanych usług:

* Dokumentacja niekompletna
** Dokumentacja w stanie szczątkowym, daty skrajne niemożliwe do jednoznacznego ustalenia
*** Dokumentacja zniszczona przez powódź w 1997 roku

Lp.
13G Dobra Organizacja Sp. z o.o. Oddział w Katowicach, 40-084 Katowice, ul. Opolska 22
23G Dobra Organizacja Sp. z o.o., 45-011 Opole, ul. Młyńska 1
3AD & RO Koszule Męskie s.c. 45-512 Opole, ul. Obr. Stalingradu 66
4AGAN Zakład Wielobranżowy Teresa i Czesław Drab, 48-100 Głubczyce, ul. Chrobrego 16
5Agencja M-J-O sp. z o.o. 45-071 Opole, ul. Armii Krajowej 7
6AGENCJA Opolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Zakład Usług Mechanicznych i Transportowych w Kędzierzynie Koźlu
7Agencja Rozwoju Opolszczyzny S.A. 45-018 Opole, Plac Wolności 4-5
8Agencja Własności Rolnej Skarbu Państwa Oddział Terenowy w Opolu
9Agencja Wydawnicza RUCH Przedsiębiorstwo Państwowe, Warszawa, ul. Srebrna 12
10AGRO – PRESS S.A. 02-661 Warszawa, ul. Wita Stwosza 40
11AGROMA Opolskie Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym P.P. w Opolu, Oddział w Głubczycach, 48-100 Głubczyce, ul. Kołłątaja 1
12AGROMA Opolskie Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym P.P. w Opolu, Oddział w Nysie, 48-303 Nysa, ul. Nowowiejska 16
13AGROMA Opolskie Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym P.P., 45-124 Opole, ul. Budowlanych 50
14AGROMA Spółka z o.o., 45-124 Opole, ul. Budowlanych 50
15AGROMET Fabryka Maszyn Rolniczych Przedsiębiorstwo Państwowe, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Gogolińska 12
16AGROMET-PIONIER Fabryka Maszyn i Urządzeń Przedsiębiorstwo Państwowe, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Gogolińska 12
17ALFA-MIX sp. z o.o. w Oleśnie
18ALFA-MIX Jerzy Jonek, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe, Kocury, ul. Oleska 7, 42-780 Dobrodzień
19ALGA sp. z o.o. ul. 5-go Stycznia 84, 64-330 Opalenica
20ALGA sp. z o.o. ul. Piesza 3, 62-040 Puszczykowo
21ALMA-TECH sp. z o.o. 58-160 Świebodzice, ul. Wałbrzyska 18
22ALMA-TERM sp. z o.o. 58-160 Świebodzice, ul. Solna 4a/3
23AMA Zakład Mięsny Przetwórstwo sp. z o.o. ul. Byczyńska, 46-310 Gorzów Śl.
24AMJ Klimatyzacje sp. z o.o. 60-321 Poznań, ul. Bułgarska 72a
25ANDRZEJ Przedsiębiorstwo Usług Technologicznych sp. z o.o. 47-120 Zawadzkie, ul. ks. Wajdy 1
26ANIEMED Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Na Wyspie” , 45-087 Opole, ul. Powst. Śląskich 25 – depozyt Urzędu Marszałkowskiego
27APC - Back Europ Polska Sp. z o.o., 45-005 Opole, ul. Budowlanych 4a
28APC Spółka z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 4a
29APC-METCHEM Spółka z o.o. ul. Oświęcimska 121, 45-641 Opole
30APEXIM & AMIS POLSKA sp. z o.o. 40-584 Katowice, ul. Dworcowa 12
31APEXIM Łódź Sp. z o.o., 93-232 Łódź. ul. Lodowa 101
32APEXIM Mazowsze Sp. z o.o., Łódź. ul. Traugutta 25
33APEXIM S.A. 02-699 Warszawa, ul. Kłobucka 25
34APEXIM sp. z o.o. 01-029 Warszawa, ul. Dzielna 74/76
35APEXIM-DOLNY ŚLĄSK sp. z o.o. 53-653 Wrocław, ul. Inowrocławska 21
36APEXIM-MAŁOPOLSKA sp. z o.o. 31-421 Kraków, ul. Reduta 5
37APEXIM-MAZOWSZE sp. z o.o. w Warszawie
38APEXIM-PODLASIE sp. z o.o. 15-092 Białystok, ul. Sienkiewicza 1/1
39APEXIM-POLESIE sp. z o.o. 20-469 Lublin, ul. Budowlana 28
40APEXIM-POMORZE sp. z o.o. 70-562 Szczecin, Pl. Orła Białego 10
41APEXIM-ŚLĄSK sp. z o.o. 40-833 Katowice, ul. Obroki 133
42APEXIM-WIELKOPOLSKA sp. z o.o. 61-960 Poznań, ul. Bałtycka 6
43APEXIM-WYBRZEŻE sp. z o.o. 80-462 Gdańsk, Al.. Jana Pawła II 20
44APEXIM-WYBRZEŻE Sp. z o.o., 81-854 Sopot, Al. Niepodległości 677a
45APTEKA NR 17-36 mgr Zofia Peret, 06-450 Glinojeck, ul. Płocka 12
46APTEKA S.C. Peret Zofia Janina, Kolibabska Irena, 06-450 Glinojeck, ul. Targowa 6
47APTEKA S.J. Zofia Peret i Irena Kolibabska, 06-450 Glinojeck, ul. Targowa 6
48ARCH-BUD sp. z o.o. 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Zakładowa 11
49ARCHI-KON Sp. z o.o., 48-315 Jasienica Dolna 118
50ARDOM Przedsiębiorstwo Handlowe, 46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 19
51ARDOM Przedsiębiorstwo Obrotu Częściami Zamiennymi w Siedlcach, Oddział w Kluczborku, 46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 19
52ART.-GLAS-PLUS Handel Hurt Export Import 2 Nazarczuk 2, 45-032 Opole, ul. Buczka 10
53ART.-GLAS-PLUS Handel Hurtowy Export Import Ewa Nazarczuk, 45-315 Opole, ul. Chłodnicza 4
54ART.-GLAS-PLUS Nazarczuk Handel Hurtowy Export Import, 45-309 Opole, ul. Ozimska 72a
55Asimus Datasysteme AG Przedstawicielstwo w Polsce, 01-249 Warszawa, ul. Goleszowska 6
56Asimus Software GmbH Oddział w Warszawie, 01-249 Warszawa, ul. Goleszowska 6
57Asimus Systemy Informatyczne sp. z o.o. 02-078 Warszawa, ul. Krzywickiego 34
58ASKO Garbarska Spółdzielnia Pracy, 48-303 Nysa, ul. Morcinka 6
59ATOL sp. z o.o. w Opolu
60ATS sp. z o.o. 61-015 Poznań, ul. Gnieźnieńska 69
61AUTO - KOMPLEKS sp. z o.o. 45-235 Opole, ul. Oleska 99
62AUTO - SILESIA sp. z o.o. 45-057 Opole, ul. Ozimska 48
63AUTO - STYL sp. z o.o. 45-834 Opole, ul. Cmentarna 3
64AUTO COLOR SERVICE Andrzej Costazza, ul. Roosevelta 120a oraz ul. Łukasińskiego 30a, 41-800 Zabrze
65AXEON Sp. z o.o., 44-100 Gliwice, ul. Portowa 28
66Ayk-Beauty-Sun Spółka z o.o. 45-036 Opole, ul. Luboszycka 4
67BACUTIL Rejonowe Przedsiębiorstwo Przetwórcze Przemysłu Tłuszczowego w Katowicach, Wytwórnia Pasz w Grodkowie, ul. Wrocławska 61, 49-200 Grodków
68BACUTIL S.A. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Pasz Przemysłowych w Katowicach, Wytwórnia Pasz w Błotnicy Strzeleckiej, 47-134 Błotnica Strzelecka
69Bank Ludowy Spółdzielnia Oszczędnościowo-Pożyczkowa w Komprachcicach, ul. Kolejowa 3, 46-070 Komprachcice
70Bank Spółdzielczy w Komprachcicach, ul. Kolejowa 3, 46-070 Komprachcice
71Bank Spółdzielczy w Wądrożu Wielkim, 59-244 Wądroże Wielkie 175
72BART-COM Firma Usługowo-Handlowa Grzegorz Bartosik, 47-220 Kędzierzyn Koźle, ul. 11 Listopada 2B/6
73BatoRex Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe sp. z o.o. j.g.u. Ul. Dyrektorska 6, 41-506 Chorzów
74Batorex Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe sp. z o.o. Ul. Stalowa 1c, 41-506 Chorzów
75Baza Zaopatrzenia i Zbytu Przedsiębiorstw Mechanizacji Rolnictwa, 47-161 Szymiszów, ul. Ligonia 17
76BBL-ODRA sp. z o.o. 45-837 Opole, ul. Wrocławska 201
77BELSPORT Spółka z o.o. ul. Wał Miedzeszyński 630, 03-994 Warszawa
78BEMA Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe sp. z o.o. 96-300 Żyrardów, ul. Limanowskiego 49a
79BESTAR S.A. Beskidzkie Tartaki w Kętach, Tartak w Ustroniu, ul. Kościelna 21, 43-450 Ustroń
80BESTAR S.A. Beskidzkie Tartaki w Kętach, ul. Krakowska 72, 32-650 Kęty
81BESTAR S.A. w Kętach, Tartak w Andrychowie
82BESTAR S.A. w Kętach, Tartak w Istebnej, 43-470 Istebna 745
83BESTAR S.A. w Kętach, Tartak w Ujsołach
84BESTAR S.A. w Kętach, Tartak w Wiśle,ul. Ustrońska 18a, 43-460 Wisła
85BESTAR S.A. w Kętach, Tartak w Żywcu, Al. Legionów 39, 34-300 Żywiec
86BHI Denmark sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zagraniczne, 11-200 Bartoszyce, ul. Pieniężnego 10
87Bielska Fabryka Przemysłu Pasmanteryjnego Przedsiębiorstwo Państwowe w Bielsku Białej
88Bielskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Kętach, Zakład Przemysłu Drzewnego w Andrychowie
89Bielskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Kętach, Zakład Przemysłu Drzewnego w Istebnej
90Bielskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Kętach, Zakład Przemysłu Drzewnego w Kętach, ul. Słoneczna 1, 32-650 Kęty
91Bielskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Kętach, Zakład Przemysłu Drzewnego w Ujsołach
92Bielskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Kętach, Zakład Przemysłu Drzewnego w Ustroniu, ul. Kościelna 21, 43-450 Ustroń
93Bielskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Kętach, Zakład Przemysłu Drzewnego w Wiśle
94Bielskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Kętach, Zakład Przemysłu Drzewnego w Żywcu
95Bielskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Kętach, Zespół Składów Handlowych w Andrychowie
96Bielskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego, ul. Krakowska 72, 32-650 Kęty
97Biuro Dokumentacji Technicznej Przemysłu Terenowego w Opolu
98Biuro Prawne LEXIS W. Rudnik i Spółka, 45-072 Opole, ul. Reymonta
99Biuro Projektów KĘDZIERZYN sp. z o.o. 47-223 Kędzierzyn Koźle (teren Zakładów Azotowych)
100Biuro Wydawniczo Propagandowe RUCH Przedsiębiorstwo Państwowe, Warszawa, ul. Wilcza 46
101Biuro Zbytu Drewna, Opole, ul. Łangowskiego 4
102BLACHOWNIA HOLDING S.A., ul. Szkolna 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle
103BOMOR Dom Handlowy , ul. Obr. Stalingradu 60, Opole
104BOMOR Przedsiębiorstwo Handlowe Bożena Morawska, 45-263 Opole, ul. Hubala 13A/8
105BPA - Elektryka Automatyka Informatyka, ul. Gawędy 7, 45-126 Opole
106BPA -Bartłomiej Pwelec, ul. Cygana 4, 45-131 Opole
107BRAAS POLSKA Spółka z o.o. w Opolu
108BRANDS INTERNATIONAL S.A. 00-803 Warszawa, Al. Jerozolimskie 56c
109BRZEGBUD Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. (j.g.u.) ul. Armii Krajowej 32, 49-300 Brzeg
110BRZEGBUD Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. ul. Starobrzeska 71, 49-300 Brzeg
111Brzeskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Brzegu, ul. Marchlewskiego 32, 49-300 Brzeg
112BUCZEK AUTOMOTIVE Sp. z o.o., 41-200 Sosnowiec, ul. Nowopogońska 1
113BUDEX sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Budownictwa Ogólnego w Bytomiu, Oddział w Strzelcach Opolskich, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Matejki 15
114BUDEX sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Budownictwa Ogólnego, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Matejki 15
115Budonaft Invest Sp. z o.o., 30-383 Kraków, ul. Skośna 31
116Budowlane Przedsiębiorstwo Powiatowe, Państwowe Przedsiębiorstwo Wyodrębnione w Opolu
117BUDOX Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Budownictwa Ogólnego w Bytomiu Oddział Strzelcach Opolskich
118BUDOX sp. z o.o. 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Matejki 15
119BUDOX sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Budownictwa Ogólnego w Bytomiu, Oddział w Strzelcach Opolskich, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Matejki 15
120BWS Spółka z o.o. ul. Wał Miedzeszyński 630, 03-994 Warszawa
121BZKS CHROBRY przy Cementowni Groszowice, 45-667 Opole, ul. Traugutta 5
122CABIND POLAND sp. z o.o., Leśnianka 73, 34-300 Żywiec
123CARBOLOGISTIC Sp. z o.o., 91-072 Łódź, ul. Legionów 93/95
124CB Sp. z o.o., 45-578 Opole, ul. Marka z Jemielnicy 2
125CEL-SPED Sp. z o.o., 45-323 Opole, ul. Zielonogórska 3
126Cementownia BOLKO w Nowej Wsi Królewskiej, Cementownia Nowa Wieś
127Cementownia Groszowice PP Wyodrębnione, Groszowice, ul. Korfantego 8
128Cementownia Groszowice Sp. z o.o., Opole, ul. Traugutta 5
129Cementownia Groszowice, 45-667 Opole, ul. Traugutta 5
130CenterMed Sp. z o.o., 31-530 Kraków, ul. Łazarza 14
131Centrala Mięsna Ekspozytura Okręgowa w Opolu, ul. Reymonta 41
132Centrala Mięsna, Ekspozytura Okręgowa w Opolu, Delegatura w Namysłowie
133Centrala Mięsna, Ekspozytura Okręgowa w Opolu, Tuczarnia w Wołczynie
134Centrala Nasienna Handel Usługi S.A. O/Kędzierzyn-Koźle Ekspozytura Krapkowice
135Centrala Nasienna Handel Usługi S.A. Oddział w Graczach
136Centrala Nasienna Handel Usługi S.A. Opole, O/Gracze Ekspozytura Nysa, Nowowiejska 20
137Centrala Nasienna Handel Usługi S.A. w Opolu, O/Kędzierzyn-Koźle, Ekspozytura Głubczyce
138Centrala Nasienna Handel Usługi S.A. w Opolu, Oddział w Brzegu
139Centrala Nasienna Handel Usługi S.A. w Opolu, Oddział w Kędzierzynie Koźlu z/s Chrósty, ul. Główna 33, 47-280 Pawłowiczki
140Centrala Nasienna Handel Usługi S.A. w Opolu, Oddział w Nysie, ul. Nowowiejska 20
141Centrala Nasienna Handel Usługi S.A. w Opolu, Oddział w Prudniku, ul. Prążyńska 23
142Centrala Nasienna Handel Usługi S.A. w Opolu, ul. Zbożowa 23, 45-763 Opole
143Centrala Nasienna Przedsiębiorstwo Państwowe Wyodrębnione, Oddział w Opolu
144Centrala Rolnicza Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Warszawie, Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych w Komorowicach
145Centrala Zaopatrzenia Technicznej Obsługi Rolnictwa P.P. Wyodrębnione, Składnica Okręgowa nr 5 w Komprachcicach
146Centrala Zaopatrzenia Technicznej Obsługi Rolnictwa P.P. Wyodrębnione, Składnica Okręgowa nr 5, Opole, ul. Czarnowąska 50
147Centralna Agencja Fotograficzna RSW Prasa Oddział w Rzeszowie, ul. Marchlewskiego 19
148Centralna Agencja Fotograficzna RSW Prasa Oddział w Szczecinie
149Centralny Zarząd Przemysłu Mięsnego Zakłady Mięsne w Opolu, Rzeźnia w Prudniku
150Centralny Zarząd Przemysłu Mięsnego Zakłady Mięsne w Opolu, ul. Reymonta 41
151Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o., 30-106 Kraków, ul. Komorowskiego 12
152Centrum Nauczania Języków Obcych NORTON I w Krakowie, ul. Józefitów 2/4-5
153Ceramika OPEX Sp. z o.o., 48-250 Głogówek, 3 Maja 52
154CERMAG - Opole Spółka z o.o. 45-758 Opole, ul. Prószkowska 54
155CLIF sp. z o.o. ul. Boh. Westerplatte 9, 65-034 Zielona Góra
156CNG POLSKA Sp. z o.o. 00-805 Warszawa, ul. Chmielna 85/87
157COLTECNICA Sp. z o.o., 40-048 Katowice, ul. Kościuszki 30
158Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. V.I.G. Oddział w Opolu, 45-215 Opole, ul. Luboszycka 36
159CONTI GROUP Sp. z o.o., 44-100 Gliwice, ul. Chorzowska 44b
160COVEBO HUMAN Resorces Sp. z o.o., 45-011 Opole, ul. Młyńska 1
161COVEBO HUMAN RESOURCES Sp. z o.o., 64-000 Kościan, ul. Ciszaka 6
162COVEBO Work Office Sp. z o.o., 45-011 Opole, ul. Młyńska 1
163Częstochowska Fabryka Wyrobów Blacharskich Oddział Produkcyjny w Praszce, ul. Złotoryjska
164Da Giancarlo Restaurante Sp. z o.o., 02-697 Warszawa, ul. Rzymowskiego 34
165DAEWO-FSO Motor Spółka z o.o. w Warszawie, Zakład Samochodów Dostawczych w Nysie, ul. Szlak Chrobrego 6, 48-300 Nysa
166DAEWOO-FSO Motor S.A., Zakład Produkcji Części Samochodowych, 45-360 Opole, ul. Plebiscytowa 3
167DAEWOO-FSO Motor Sp. z o.o., Zakład Produkcji Części Samochodowych, 45-360 Opole, ul. Plebiscytowa 3
168DARFRUIT Sp. z o.o., Chróścina Opolska, ul. Ogrodowa 67
169DĄB Stolarska Spółdzielnia Pracy z Odpowiedzialnością Udziałami, Brzeg, ul. Oławska 3
170DEMPOL sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej Handlu i Usług w Poznaniu Oddział w Opolu
171DEMPOL sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej Handlu i Usług w Poznaniu, Oddział w Opolu, 45-084 Opole, ul. Strzelców Bytomskich 10
172Dobre Domy Opole sp. z o.o. 45-316 Opole, ul. Tarnopolska 1
173Dolnośląska Fabryka Mydła PP Paczków nad Nysą, ul. Sikorskiego 18
174Dolnośląskie Zakłady Budowy Urządzeń Przemysłowych – Zakład nr 1 Przedsiębiorstwo Państwowe w Nysie
175Dolnośląskie Zakłady Budowy Urządzeń Przemysłowych Przedsiębiorstwo Państwowe w Nysie
176Dolnośląskie Zakłady Przemysłu Odzieżowego PP Wyodrębnione w Głuchołazach
177Dom Dziecka w Chmielowicach, 46-070 Komrpachcice, ul. Nyska 18
178DOM KSIĄŻKI P.P. w Opolu
179Dom Małego Dziecka w Prudniku
180DOMENA Spółdzielnia Handlowo Usługowa, 46-090 Popielów, ul. Dworcowa 1
181DOMUS Usługowo Produkcyjna Spółdzielnia Pracy, 49-300 Brzeg, ul. Kopernika 1
182DRACO Firma Handlowowa sp. z o.o. 49-200 Grodków, ul. Kasztanowa 1
183DREWKOR sp. z o.o. 46-024 Łubniany, ul. Brynicka 3
184DREWTER sp. z o.o. 00-172 Warszawa, ul. Dzika 19/23
185DRIMEX Przedsiębiorstwo Handlowe, Narok, ul. Wiejska 2, 49-120 Dąbrowa Opolska
186DRIMEX s.c Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Eksport - Import, Narok, ul. Wiejska 2, 49-120 Dąbrowa Op.
187DROGUS sp. z o.o. 48-303 Nysa, ul. Piłsudskiego 57E
188DSU Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Techniki Środowiska sp. z o.o. ul. Panewnicka 25, 40-730 Katowice
189Dyrekcja Okręgowa Dróg Publicznych w Opolu, Rejon Dróg Publicznych w Niemodlinie, ul. Boh. Powstań Śląskich 50, 49-100 Niemodlin
190E+F Engennering and Manufacturing Service Polska Sp. z o.o., 47-330 Zdzieszowice, ul. Filarska 1
191EDNOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Rolnego i Usług, Ostrożnica, ul. Parkowa 3, 47-280 Pawłowiczki
192EDNOR Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Przemysłu Rolnego i Usług, Ostrożnica, ul. Parkowa 3, 47-280 Pawłowiczki
193EKO BESTAR sp. z o.o. 43-450 Ustroń, ul. Kościelna 21
194EKO-BUDREM sp. z o.o. 46-059 Zawadzkie, ul. Lubliniecka 7
195EKO-NUSS sp. z o.o. 41-906 Bytom, ul. Celna 2
196EKO-OPEX Sp. z o.o., 45-131 Opole, ul. Cygana 5
197EKO-SERVICE sp. z o.o. Pl. Chopina 18/1, 64-300 Nowy Tomyśl
198EKO-SERVICE sp. z o.o. Sękowo 25c, 64-300 Nowy Tomyśl
199EKO-SERVICE sp. z o.o. ul. Długa 8, 64-300 Nowy Tomyśl
200EKOFOR sp. z o.o. 40-730 Katowice, ul. Panewnicka 25
201Ekspozytura Okręgowa Centrali Mięsnej w Opolu, Tuczarnia w Lewinie Brzeskim
202Ekspozytura Okręgowej Centrali Mięsnej w Opolu Centrala Mięsna w Raciborzu
203Ekspozytura Okręgowej Centrali Mięsnej w Opolu, Delegatura Centrali Mięsnej w Oleśnie Śląskim, Powstańców 1
204Ekspozytura Okręgowej Centrali Mięsnej w Opolu, Delegatura w Koźlu
205Ekspozytura Okręgowej Centrali Mięsnej w Opolu, Rzeźnia w Prudniku
206ELDOM Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Zmechanizowanego Sprzętu Domowego, Kluczbork, Al. Mickiewicza 19
207ELEKTRIM-FERMSTAL sp. z o.o. 49-100 Niemodlin, ul. Gościejowicka 4
208ELKOR-BYTOM Sp. z o.o., 41-922 Radzionków, ul. Zofii Nałkowskiej 51
209EMAR BRZEG M.E. Szczęsny, Pogorzela 78, 49-332 Olszanka
210EMAR BRZEG sp. z o.o. Pogorzela 78, 49-332 Olszanka
211EMAR Mariusz Szczęsny, ul. Tarnowskiego 10/1, 49-300 Brzeg
212EMCOR SA/OVIEDO/HISZPANIA Przedstawicielstwo w Polsce, ul. Kościuszki 30, 40-048 Katowice
213ENERGOMECH – BLACHOWNIA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe sp. z o.o. 47-225 Kędzierzyn Koźle, ul. Szkolna 15
214Energomontaż- Zachód-Opole sp. z o.o. 46-021 Brzezie
215EURO-COLOR LTD Joint Venture, 00-778 Warszawa, Promenada 1/3
216EURO-COLOR LTD, 00-403 Warszawa, Solec 28
217EURO-COLOR Sp. z o.o., 03-994 Warszawa, Wał Miedzeszyński 630
218EURO-CONCEPT Spółka z o.o. ul. Wał Miedzeszyński 630, 03-994 Warszawa
219EURO-IMAGE Sp. z o.o., 03-994 Warszawa, Wał Miedzeszyński 630
220EURO-PHONE Sp. z o.o. I Oddział Warszawa, 03-994 Wał Miedzeszyński 630
221EURO-PHONE Spółka z o.o., 00-021 Warszawa, Chmielna 35
222EURO-TEC Sp. z o.o., 49-300 Brzeg, ul. Grobli 13
223Europejskie Konsorcjum Orzechowe – Poland sp. z o.o. 41-906 Bytom, ul. Celna 2
224EUROPEX Spółka z o.o., ul. Meissnera 19, 31-457 Kraków
225Fabryka Materiałów Metalowych i Drewnianych Przedsiębiorstwo Państwowe, Zagwiździe, ul. Lipowa 44, 46-030 Murów
226Fabryka Materiałów Metalowych i Drewnianych sp. z o.o. Zagwiździe, ul. Lipowa 44, 46-030 Murów
227Fabryka Mebli Stalowych ZACHÓD Przedsiębiorstwo Państwowe w Nysie, ul. Słowiańska 16
228Fabryka Mydła i Świec SILESIA Przedsiębiorstwo Państwowe Wyodrębnione Paczków n/Nysą
229Fabryka Samochodów Dostawczych POLMO Przedsiębiorstwo Państwowe w Nysie, ul. Szlak Chrobrego 6
230Fabryka Samochodów Osobowych POLMO w Warszawie, Zakład Samochodów Dostawczych w Nysie, ul. Szlak Chrobrego 6
231Fabryka Samochodów Osobowych w Warszawie, Zakład Produkcji Części Samochowych w Opolu, ul. Plebiscytowa 3
232Fabryka Samochodów Osobowych w Warszawie, Zakład Samochodów Dostawczych w Nysie, Szlak Chrobrego 6, Nysa
233Fabryka Sprzętów Metalowych ZACHÓD w Nysie , ul. Szlak Chrobrego 6
234FARMER sp. z o.o. 49-315 Mąkoszyce, Nowy Świat
235FAURECIA WAŁBRZYCH sp. z o.o. 58-306 Wałbrzych, ul. Jachimowicza 3
236FAX-POL sp. z o.o. ul. 5-go Stycznia 84, 64-330 Opalenica
237FAX-POL Zakład Pracy Chronionej sp. z o.o. ul. 5-go Stycznia 84, 64-330 Opalenica
238FERMSTAL Przedsiębiorstwo Konstrukcji Stalowych i Montaży Budownictwa Rolniczego, 49-100 Niemodlin, ul. Gościejowicka 4
239FERMSTAL sp. z o.o. 49-100 Niemodlin, ul. Opolska 39
240FILHARMONIA OPOLSKA w Opolu
241Firma Budowlana PROMNY Sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 22, 46-200 Kluczbork
242FLEISCHMANN TRANSPORT sp. z o.o. 62-300 Września, ul. Wrocławska 42
243FLORA Zakład Zieleni A. Suchecki I. Bełziuk s.c. 48-200 Prudnik, ul. Chrobrego 47
244FLORA Zakład Zieleni I. Bełziuk, 48-200 Trzebina 28
245FLORA Zakład Zieleni sp. z o.o. 48-200 Prudnik, ul. Chrobrego 47
246FOTOSTOP Spółka z o.o. ul. Wał Miedzeszyński 630, 03-994 Warszawa
247Fri-Jado Sp. z o.o., 34-120 Andrychów, Inwałd, ul. Wadowicka 172A
248Fri-Jado Sp. z o.o., 34-130 Kalwiaria Zebrzydowska, ul. Mickiewicza 35
249FRIGOPOL S.A., 45-313 Opole, ul. Głogowska 35
250GALMET Przedsiębiorstwo Galanterii Metalowej, 48-340 Głuchołazy, ul. Kopernika 1
251GARBARZ Spółdzielnia Pracy, 48-303 Nysa, ul. Morcinka 6
252Geneva (Polska)Sp. z o.o., 45-124 Opole, ul. Budowlanych 50
253Gliwickie Zakłady Hutnicze, Zakład w Zawadzkim
254Globe Meat Technology Poland S.A. 45-315 Opole, Głogowska 37
255Głuchołaska Fabryka Mebli S.A. 48-340 Głuchołazy, ul. Grunwaldzka 2
256Głuchołaski Ośrodek Przemysłu Meblarskiego Głuchołaskie Fabryki Mebli
257Głuchołaskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. w Głuchołazach
258Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Dąbrowie Górniczej, 42-523 Łosień
259Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Gołonogu, ul. Stacyjna 18
260Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Łosieniu
261Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Porębie, ul. Dworcowa 1
262Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Siemieszycach Wlk., ul. Sławkowska 304
263Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Siewierzu, Rynek 22
264Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Sławkowie, Rynek 36
265Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Wojkowicach Kościelnych zs w Ujejscu, Ujejsce 2
266Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Zagórzu
267Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ząbkowicach, 42-573 Łosień
268Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska 47-260 Polska Cerekiew, ul. Raciborska 3
269Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Góra Św. Anny
270Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Nowaki
271Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Nowy Świętów
272Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Siestrzechowice
273Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Ścinawa
274Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Trzeboszowice
275Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Baborowie
276Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bogacicy
277Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Burgrabicach
278Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Byczynie, ul. Dworcowa 7
279Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Głuchołazach
280Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Gogolinie
281Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Goświnowicach
282Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Graczach
283Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kałkowie
284Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Karłowicach
285Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kępnicy
286Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kluczborku, 46-200 Kluczbork, ul. Wołczyńska 4
287Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kościerzycach
288Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Krapkowicach
289Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kujakowicach Górnych z/s w Kluczborku, pl. Boh. Armii Czerwonej 30
290Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Lasowicach Małych
291Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Lasowicach Wielkich
292Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Leśnicy, 47-150 Leśnica
293Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Lewinie Brzeskim
294Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Lubrzy
295Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Łosiowie
296Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Łowkowicach
297Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Mąkoszycach
298Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Moszczance
299Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Namysłowie
300Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Otmuchowie, ul. Grodkowska 4
301Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Prószkowie
302Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Prudniku zs. w Moszczance
303Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Prudniku zs. w Rudziczce
304Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Rudziczce, 48-275 Rudziczka
305Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Smardach Górnych
306Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Szymiszowie
307Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Tarnowie Opolskim
308Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wójtowej Wsi
309Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Wilków
310Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska z odpow. udziałami Jaśkowice-Byczyna w Byczynie, Rynek 16
311Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska z odpow. udziałami w Moszczance
312Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska z odpow. udziałami w Rudziczce
313Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska z/s w Smardach, 46-247 Smardy Górne
314Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Zdzieszowice
315Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, 46-090 Popielów
316Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, 47-208 Reńska Wieś
317Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, 47-280 Pawłowiczki
318Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, 49-100 Niemodlin, ul. Opolska 28
319Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, 49-120 Dąbrowa Opolska
320Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, 49-130 Tułowice
321Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, 59-230 Prochowice, ul. Rynek 7
322Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, 59-243 Ruja
323Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, 59-244 Wądroże Wielkie
324Gminna Spółka Wodna Niemodlin, ul. Boh. Powstań Śl. 37
325Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i przedszkoli w Olszance z/s w Krzyżowicach, 49-332 Olszanka
326Gminny Zespół Szkół w Tułowicach, 49-130 Tułowice, ul. Świerczewskiego 21
327Gospodarstwo Pomocnicze przy Rejonowym Zarządzie Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Oddział w Opolu, ul. Gawędy 66, 45-126 Opole
328Gospodarstwo Rolne Karina Duch w Jankowicach Wielkich, 49-334 Czeska Wieś
329Gospodarstwo Rolne Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa w Domecku z/s w Chróścinie Nyskiej, 49-244 Chróścina Nyska
330Gospodarstwo Rolne Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa w Karłowicach, 49-325 Karłowice
331Gospodarstwo Rybackie Lasów Państwowych w Krogulnie
332Gospodarstwo Rybackie Lasów Państwowych w Niemodlinie
333Gospodarstwo Szklarniowe Skarbu Państwa, 49-244 Chróścina Nyska, ul. Ogrodowa 67
334GÓRABET sp. z o.o. 45-129 Opole, ul. Kępska 3
335GÓRAŻDŻE CEMENT S.A. w Choruli, ul. Cementowa 1
336GÓRNIK WAŁBRZYCH Klub Sportowy, 59-304 Wałbrzych, ul. Ratuszowa 6B
337GÓRNIK WAŁBRZYCH Sportowa Spółka Akcyjna, 59-304 Wałbrzych, ul. Ratuszowa 6B
338GrafPrint Dariusz Lipczyński, 41-200 Sosnowiec, ul. Lwowska 19b
339GRAMAKO s.j. Grażyna i Mateusz Kosydor, 46-053 Chrząstowice, ul. Zielona 13
340GRE-BES sp. z o.o. j.v. 43-450 Ustroń, ul. Kościelna 21
341GROCEM Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o., 45-667 Opole, ul. Traugutta 5
342GRODPASZ Przedsiębiorstwo Przetwórczo-Handlowe Przemysłu Paszowego w Grodkowie, ul. Wrocławska 61, 49-200 Grodków
343GROT Agencja Ochrony Osób i Mienia Andrzej Olczak, ul. Młynarska 4E, 05-500 Piaseczno
344GRUDYNIA S.A.Przedsiębiorstwo Produkcji Sadowniczej, ul. Leśna 10, Grudynia Wielka, 47-285 Pawłowiczki
345Grupa Wydawnicza KAW sp. z o.o. 00-375 Warszawa, ul. Smolna 12
346Handel-usługi-Produkcja-Przetwórstwo Spółka z o.o. w Grodkowie, ul. Wrocławska 61, 49-200 Grodków
347Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Pracy Samopomoc Chłopska, 47-300 Krapkowice, ul. Kamienna 9
348Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Pracy w Opolu Oddział w Nysie
349Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Pracy w Opolu, ul. Zbożowa 27
350HEBERGER POLSKA Sp. z o.o., 47-303 Krapkowice, ul. Polna 21
351HEBERGER POLSKA Sp. z o.o., Kraków, ul. Klimeckiego 24
352Heinz Knorr Poland Sp. z o.o., 48-370 Paczków, ul. Daszyńskiego 12
353HOGER PPH w Lublińcu
354HORNET sp. z o.o. 48-300 Nysa, ul. Grodkowska 15
355HORYZONT Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zabrzegu, 43-516 Zabrzeg, ul. Ks. Janoszka 20
356HOSNY HOMANY POLAND sp. z o.o. Pawłów, ul. Czereśniowa 1, 49-300 Brzeg
357HOSNY HOMANY POLAND sp. z o.o. Warszawa
358Hotel LIPSK Sp. z o.o., 31-851 Kraków, Oś. Albertyńskie 1-2
359HOTEL OPOLE spółka cywilna, 45-018 Opole, ul. Krakowska 59
360HPN Montagetechnic Przesiębiorstwo Produkcyjno Handlowe sp. z o.o. j.v. 49-125 Skorogoszcz, Chróścina 6
361HUPP Handel-usługi-Produkcja-Przetwórstwo Spółka z o.o. w Grodkowie, ul. Wrocławska 61, 49-200 Grodków
362Huta Andrzej Przedsiębiorstwo Państwowe, ul. Ks. Wajdy 1, 46-059 Zawadzkie
363HUTA ANDRZEJ S.A. 47-120 Zawadzkie, ul. ks. Wajdy 1
364Huta im K. Świerczewskiego, 47-120 Zawadzkie
365Huta MAŁAPANEW S.A. ul. Kolejowa, Ozimek
366Huta Szkła „BRYLANT” sp. z o.o. 32-600 Rajsko, ul. Przemysłowa 7
367Huta Szkła Opakowaniowego w Skierniewicach - tylko dokumentacja syndyka
368Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe - Zakład Remontu Kotłów sp. z o.o. Ul. Mrozowa 9, 30-969 Kraków
369Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe - Zakład Remontu Pieców sp. z o.o. Ul. Mrozowa 9, 30-969 Kraków
370IMPACT-BETON Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Sp. z o.o., 45-499 Opole, ul. Wschodnia 25
371INFRADRÓG Sp. z o.o., 48-303 Nysa, ul. Piłsudskiego 57F
372INSTALKOM sp. z o.o. 03-231 Warszawa, ul. Odlewnicza 3
373Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej "Blachownia", 47-225 Kędzierzyn-Koźle, ul. Energetyków 9
374INTER DOM NAMYSŁÓW Sp. z o.o. ul. Boh. Warszawy 17, 46-100 Namysłów
375INTERMUZ sp. z o.o. 98-220 Zduńska Wola, ul. Dąbrowskiego 27
376INTERWOOD GROUP sp. z o.o. 64-500 Szamotuły, ul. Rzeczna 3
377INTREXCO-POLAND sp. z o.o. J.v. 45-401 Opole, ul. Amarantowa 20
378INVENTEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe, 60-171 Poznań, ul. Żmigrodzka 41/49
379INVEST COM Biuro Obrotu Nieruchomościami Jakub Wierdak i Bogusław Wierdak, 48-300 Nysa, Al. Wojska Polskiego 73b
380INWESTCHEM sp. z o.o. 30-706 Kraków, ul. Klimeckiego 14
381ITAL-BUD Sp. z o.o., ul. Wiosenna 14/2, Wrocław
382ITB Sp. z o.o., ul. Wiosenna 14/2, 53-017 Wrocław
383JAEGER POLSKA sp. z o.o. 48-370 Paczków, ul. Daszyńskiego 13
384JAEGER POLSKA sp. z o.o. 49-340 Lewin Brzeski, ul. Narutowicza 29/3
385JANKO Zakłady Mięsne sp. z o.o. Jankowice Wielkie 12, 49-334 Czeska Wieś
386JARAND s.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe, 47-200 Kędzierzyn Koźle, ul. Piastowska 40
387JEDNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dobrodzień
388JEDYNKA S.A. Opolskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego nr 1, 45-732 Opole, ul. Kośnego 70-tylko dokumentacja syndyka
389JMS POLSKA sp. z o.o. 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 6
390KADAC-ELEKTRONIK s.c. 45-954 Opole, ul. Katowicka 55
391KAMA Przedsiębiorstwo Zakład Mięsny Władysław Piotr Duch, ul. Byczyńska 5, 46-310 Gorzów Śl.
392Kamaz Euro Trucks Sp. z o.o., 30-062 Kraków, ul. 3 Maja 9
393KAMBEX Spółka z o.o. ul. Iwaszkiewicza 8, 42-200 Częstochowa
394KAMBEX Spółka z o.o. w Czestochowie Zakład Mięsny 46-310 Gorzów Śl. Ul. Byczyńska 5
395KAMPOL s.c. PPHU, 60-105 Poznań, ul. Kopanina 54/56
396Kancelaria Radców Prawnych S. Ostrowski i s-ka w Opolu
397KANWOD Zakład Budowlano Inwestycyjny Spółka z o.o. 45-005 Opole, ul. Budowlanych 50
398KARSIL Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowo-Handlowe Sp. z o.o. ul. Polna 10, 49-325 Karłowice
399Katowickie Okręgowe Zakłady Tuczu Przemysłowego w Bytomiu, Tuczarnia Dębowa
400Katowickie Okręgowe Zakłady Tuczu Przemysłowego w Bytomiu, Tuczarnia w Olszance
401Katowickie Okręgowe Zakłady Tuczu Przemysłowego w Bytomiu, Tuczarnia w Rozwadzy
402Katowickie Okręgowe Zakłady Tuczu Przemysłowego w Bytomiu, Tuczarnia Zawada
403Katowickie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. w Katowicach, Zakład Przemysłu Drzewnego w Istebnej
404Katowickie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. w Katowicach, Zakład Przemysłu Drzewnego w Ustroniu
405Katowickie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. w Katowicach, Zakład Przemysłu Drzewnego w Wiśle, 43-460 Wisła Obłaziec 703
406Katowickie Zakłady Chemii Gospodarczej POLLENA Zakład w Paczkowie, ul. Pocztowa 4
407KAW-PARTNER sp. z o.o. 00-679 Warszawa, ul. Wilcza 46
408KAW-PRESS Oddział w Białymstoku, Białystok
409KAW-PRESS sp. z o.o. 00-679 Warszawa, ul. Wilcza 46
410KĘDZIERZYN Zakład Budowy Aparatury sp. z o.o. 47-200 Kędzierzyn Koźle
411KIETRZ Śląskie Zakłady Pluszu i Dywanów Przedsiębiorstwo Państwowe, 48-130 Kiertz, ul. Wojska Polskiego 24
412KLAUKE POLSKA sp. z o.o. Stara Iwiczna, ul. Nowa 23, 05-500 Piaseczno
413KLER S.A., 46-380 Dobrodzień, ul. Piastowska 39B
414Klucz Państowych Gospodarstw Rolnych w Chróścinie Nyskiej Zakład Ogrodniczy Chróścina Nyska
415Klucz Państwowych Gospodarstw Rolnych Grudynia Wielka
416Klucz Państwowych Gospodarstw Rolnych w Żyrowej, Brygada Remontowo Budowlana w Rozwadzy, 47-330 Zdzieszowice
417Kluczborskie Fabryki Mebli Przedsiębiorstwo Państwowe w Kluczborku
418Kluczborskie Zakłady Przemysłu Terenowego Przedsiębiorstwo Państwowe, 46-200 Kluczbork, ul. 15-go Grudnia 10
419KLUGAR Zakłady Przemysłu Skórzanego Przedsiębiorstwo Państwowe, 46-200 Kluczbork, ul. Katowicka 8a
420KOEGEL POLSKA Sp. z o.o., 05-074 Halinów, Konik Nowy, ul. Terespolska 58
421Koltrans sp. z o.o., ul. Ks. Wajdy 1, 47-120 Zawadzkie
422Kombinat Budownictwa Miejskiego WARSZAWA-ŚRÓDMIEŚCIE
423Kombinat Budownictwa Miejskiego WARSZAWA-ŚRÓDMIEŚCIE - Zakład Produkcji Elementów Prefabrykowanych
424Kombinat Budownictwa Miejskiego WARSZAWA-ŚRÓDMIEŚCIE - Zakład Projektowania
425Kombinat Budownictwa Miejskiego WARSZAWA-ŚRÓDMIEŚCIE - Zakład Robót Montażowych
426Kombinat Budownictwa Miejskiego WARSZAWA-ŚRÓDMIEŚCIE - Zakład Robót Wykończeniowych
427Kombinat Budownictwa Miejskiego WARSZAWA-ŚRÓDMIEŚCIE Zakład Prefabrykacji FABRYKA DOMÓW, Warszawa, ul. Świderska 37
428Kombinat Budownictwa Miejskiego Warszawa-Śródmieście Zakład Robót Wykończeniowych MURANÓW, Warszawa, ul. Świętokrzyska 14
429Kombinat Narzędzi Gospodarczych Przedsiębiorstwo Państwowe, Zagwiździe, ul. Lipowa 44, 46-030 Murów
430Kombinat Ogrodniczy PGR w Opolu PP Zakład Chróścina Nyska
431Kombinat Ogrodniczych Państwowych Gospodarstw Rolnych Opole P.P. Zakład w Chróścinie Nyskiej
432Kombinat Ogrodniczych Państwowych Gospodarstw Rolnych Opole P.P. Zakład w Grudyni Wielkiej
433Kombinat Państwowych Gospodarstw Rolnych Brzeg, Rejon Produkcyjny nr 9, 49-325 Karłowice
434Kombinat Państwowych Gospodarstw Rolnych Koźle, Zakład w Grudyni Wielkiej
435Kombinat Państwowych Gospodarstw Rolnych Opole, Zakład w Grudyni Wielkiej
436Kombinat Państwowych Gospodarstw Rolnych w Głubczycach
437Kombinat Państwowych Gospodarstw Rolnych w Namysłowie
438Kombinat Państwowych Gospodarstw Rolnych, Zakład Remontowo Budowlany Świercze, ul. Częstochowska 9, 46-300 Olesno
439KOMBUD sp. z o.o. w Praszce Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowe, 46-320 Praszka, ul. Warszawska 37
440KONSTER sp. z o.o. 42-201 Częstochowa, ul. Jaskrowska 14/44
441KONSTRUKCJE STALOWE Zakład Produkcyjny sp. z o.o. ul. Polna 6, 48-250 Głogówek
442Kopalnia Gipsu Czernica Dzierżysław w Czernicy
443Kopalnie Skalnych Surowców Drogowych S.A. Niemodlin
444Koszule Męskie s.c. 45-512 Opole, ul. Obr. Stalingradu 66
445Kółko Rolnicze im. Monte Cassino w Sułowie, pow. Głubczyce
446Kółko Rolnicze Międzykółkowa Baza Maszynowa w Bogacicy
447Kółko Rolnicze Międzykółkowa Baza Maszynowa w Chóścinie Opolskie
448Kółko Rolnicze Międzykółkowa Baza Maszynowa w Czyżowicach
449Kółko Rolnicze Międzykółkowa Baza Maszynowa w Ligocie Dolnej
450Kółko Rolnicze Międzykółkowa Baza Maszynowa w Moszczance
451Kółko Rolnicze Międzykółkowa Baza Maszynowa w Rudziczce
452Kółko Rolnicze Międzykółkowa Baza Maszynowa w Sławicach
453Kółko Rolnicze Międzykółkowa Baza Maszynowa w Szybowicach
454Kółko Rolnicze Międzykółkowa Baza Maszynowa w Walcach
455Kółko Rolnicze Międzykółkowa Baza Maszynowa w Wilkowie
456Kółko Rolnicze Międzykółkowa Baza Maszynowa w Wojciechowie, 46-113 Wilków
457Kółko Rolnicze Międzykółkowa Baza Maszynowa w Żużeli
458Kółko Rolnicze Międzypowiatowa Baza Maszynowa w Baborowie
459Kółko Rolnicze Międzypowiatowa Baza Maszynowa w Bukowiu
460Kółko Rolnicze w Chróścicach
461Kółko Rolnicze w Gosięcinie
462Kółko Rolnicze w Grodzisku
463Kółko Rolnicze w Grudyni
464Kółko Rolnicze w Jakubowicach pow. Namysłów
465Kółko Rolnicze w Kępie
466Kółko Rolnicze w Koźlu-Rogach
467Kółko Rolnicze w Kup
468Kółko Rolnicze w Naczęsławicach
469Kółko Rolnicze w Pawłowiczkach
470Kółko Rolnicze w Pągowie p-ta Bukowie
471Kółko Rolnicze w Prądach
472Kółko Rolnicze w Reńskiej Wsi
473Kółko Rolnicze w Sławicach
474Kółko Rolnicze w Suchej Psinie Ośrodek Rolny p-ta Nowa Cerekiew
475Kółko Rolnicze w Trawniku
476Kółko Rolnicze w Uciszkowie
477Kółko Rolnicze w Wilkowie
478Kółko Rolnicze, Zespołowe Gospodarstwo Rolne we Włodzieninie, 48-144 Włodzienin
479KRA-B Przedsiębiorstwo Francusko-Polskie Sp. z o.o., 60-681 Poznań, oś. B. Chrobrego 47M/132
480Krajowa Agencja Wydawnicza - Lublin sp. z o.o. 20-112 Lublin, ul. Złota 2
481Krajowa Agencja Wydawnicza – Gdańsk sp. z o.o. 80-888 Gdańsk, ul. Długie Pobrzeże 23
482Krajowa Agencja Wydawnicza – Introligatornia Przedsiębiorstwo Państwowe, 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 5
483Krajowa Agencja Wydawnicza – Katowice sp. z o.o. 40-097 Katowice, ul. 3 Maja 36
484Krajowa Agencja Wydawnicza – Kraków sp. z o.o. 31-019 Kraków, ul. Floriańska 33
485Krajowa Agencja Wydawnicza – Poznań sp. z o.o. 60-273 Poznań, ul. Palacza 89
486Krajowa Agencja Wydawnicza – Rzeszów sp. z o.o. 35-025 Rzeszów, ul. Lisa Kuli 4
487Krajowa Agencja Wydawnicza – Szczecin sp. z o.o. 70-550 Szczecin, pl. Hołdu Pruskiego 8
488Krajowa Agencja Wydawnicza Białystok Sp. z o.o., 15-269 Białystok, ul. Waszyngtona 22A
489Krajowa Agencja Wydawnicza Przedsiębiorstwo Państwowe – Oddział w Krakowie, 31-019 Kraków, ul. Floriańska 33
490Krajowa Agencja Wydawnicza Przedsiębiorstwo Państwowe – Oddział w Lublinie, 20-112 Lublin, ul. Złota 2
491Krajowa Agencja Wydawnicza Przedsiębiorstwo Państwowe – Oddział w Łodzi, 90-113 Łódź, ul. Sienkiewicza 3/5
492Krajowa Agencja Wydawnicza Przedsiębiorstwo Państwowe – Oddział we Wrocławiu, 50-062 Wrocław, Plac Solny 14
493Krajowa Agencja Wydawnicza Przedsiębiorstwo Państwowe, 00-375 Warszawa, ul. Smolna 12
494Krajowa Agencja Wydawnicza Przedsiębiorstwo Państwowe, Oddział w Białymstoku, 15-269 Białystok, ul. Waszyngtona 22A
495Krajowa Agencja Wydawnicza Przedsiębiorstwo Państwowe, Oddział w Gdańsku, 80-834 Gdańsk, ul. Św. Ducha 111/113
496Krajowa Agencja Wydawnicza Przedsiębiorstwo Państwowe, Oddział w Katowicach, 40-097 Katowice, ul. 3 Maja 36
497Krajowa Agencja Wydawnicza Przedsiębiorstwo Państwowe, Oddział w Poznaniu, Poznań, ul. Słowackiego 22
498Krajowa Agencja Wydawnicza Przedsiębiorstwo Państwowe, Oddział w Rzeszowie, 35-030 Rzeszów, Al. Pod Kasztanami 10
499Krajowa Agencja Wydawnicza Przedsiębiorstwo Państwowe, Oddział w Szczecinie, 70-550 Szczecin, pl. Hołdu Pruskiego 8
500Krajowa Agencja Wydawnicza Przedsiębiorstwo Państwowe, Oddział w Warszawie, 00-679 Warszawa, ul. Wilcza 46
501Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Warszawie Oddział Okręgowy w Opolu, 45-068 Opole, ul. 1 Maja 9
502Krakowski Port Lotniczy Spólka z o.o., ul. Bracka 10/15A, 31-005 Kraków
503Krakowskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. w Krakowie, Zakład Przemysłu Drzewnego w Ujsołach
504Krakowskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. w Krakowie, Zakład Przemysłu Drzewnego w Wiśle
505Krakowskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. w Krakowie, Zakład Przemysłu Drzewnego w Żywcu
506Krakowskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. w Krakowie, Zakład Przemysłu Drzewnego, 32-650 Kęty
507Krakowskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. w Krakowie, Zakład Przemysłu Drzewnego, 34-120 Andrychów, ul. Traugutta 1
508Krakowsko-Śląskie Zakłady Przemysłu Drzewnego Przedsiębiorstwo Państwowe, Zakład nr 11 w Opolu, ul. 3 Maja 10
509Kramer & Kramer Przedsiębiorstwo Projektowo Realizacyjne sp. z o.o. ul. Mścibora 8, 61-062 Poznań
510KRAPKOWICE-OTMĘT sp. z o.o. Krapkowicach
511KRESPOL PPUH Kresimon Sebastian Kresimon Ewa, 42-550 Sosnowiec, ul. Wschodnia 8
512KRESPOL PPUH s.c. Kresimon Sebastian, Czop Ewa, 42-550 Sosnowiec, ul. Wschodnia 8
513KRESPOL PPUH S&E Kresimon, 42-550 Sosnowiec, ul. Wschodnia 8
514KRESPOL PPUH Sebastian Kresimon, 41-200 Sosnowiec, ul. Mikołajczyka 50
515KWARTAŁ Przedsiębiorstwo Rewitalizacji Spółka z o.o. ul. Browarniana 6A, 41-902 Bytom
516Laboratorium Oceny Mleka sp. z o.o. w Opolu
517Lafarge Dachy sp. z o.o. 45-449 Opole, ul. Wschodnia 26
518Lakiernictwo Pojazdowe Sprzedaż-Hurt Andrzej Costazza, 41-800 Zabrze, ul. Łukasińskiego 30
519LARIX sp. z o.o. w Niemodlinie
520LESTAR ELEKTRO mgr inż. Leszek Tarnogrodzki, 45-129 Opole, ul. Kępska 6
521LEXIS Biuro Prawne W. Rudnik i Spółka, ul. Racławicka 15, 53-149 Wrocław
522Liceum Ogólnokształcące nr II, im. M. Konopnickiej, 45-048 Opole, ul. Pułaskiego 3
523LINET POLSKA sp. z o.o. 41-250 Czeladź, ul. Borowa 1
524LONCAR Spółka Jawna Oddział w Polsce, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, ul. Matejki 15
525Lubelskie Wydawnictwo Prasowe RSW Prasa w Lublinie, Al. Racławickie 1
526MACO OKUCIA Sp. z o.o., 44-108 Gliwice, ul. Gutenberga 18
527MACO OKUCIA Sp. z o.o., 44-109 Gliwice, ul. Jana Gutenberga 18
528MAK-SPED A. Kowalski i M. Zaremba s.j. 45-512 Opole, ul. Obrońców Stalingradu 66
529MAKRO-IZOMEX HZ sp. z o.o. 45-737 Opole, ul. Prószkowska 78
530MAKS Masarnia J. Ksiądzyna, A. Maciąg, Cz. Szczepaniak, M. Maciąg s.c. ul. Warszawska 41, 49-200 Grodków
531MAKS Zakłady Przetwórstwa Mięsnego J. Ksiądzyna, A. Maciąg, Cz. Szczepaniak, M. Maciąg s.c. ul. Wrocławska 63, 49-200 Grodków
532MAŁAPANEW Maszyny i Konstrukcje Sp. z o.o., 46-040 Ozimek, ul. Kolejowa 1
533MAŁAPAWE Maszyny i Konstrukcje Sp. z o.o., ul. Ciepłowicza 12, Schodnia, gm. Ozimek
534MARCO Export Import Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Sylwia Kaliga , 47-220 Kędzierzyn Koźle, ul. Głowackiego 13a
535MARI-POL Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego sp. z o.o. j.v. w Bielsku Białej, Zakład Produkcyjny w Ujsołach
536MARKO sp. z o.o. Oddział w Białymstoku, 15-113 Białystok, ul. Gen. Wł. Andersa 38
537MARKO sp. z o.o. Oddział w Olsztynie, 10-601 Olsztyn, ul. Pstrowskiego 16
538MARKO sp. z o.o. w Warszawie
539MARMAR Koszule Męskie s.c. 45-710 Opole, ul. Niemodlińska 6/16
540MARTENS sp. z o.o. w Zielonej Górze
541Max Computers Sp. z o.o., 51-167 Wrocław, al. Poprzeczna 82
542MEBLO-PAX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe, 45-347 Opole, ul. Wapienna 1
543MEBLODRZEW Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe sp. z o.o. 46-361 Zębowice, ul. Dworcowa 3
544Medicus w Opolu Sp. z o.o., 45-706 Opole, pl. Piłsudskiego 5
545MELBUD sp. z o.o. 42-200 Częstochowa, ul. Wręczycka 11
546MELWOD Zrzeszenie Przedsiębiorstw Budownictwa Wodnego, Melioracji i Zaopatrzenia w Wodę, 45-952 Opole, ul. Oleska 19a
547METRUM sp. z o.o. w Opolu
548MF Konstrukcje Budowlane Sp. z o.o., 62-052 Komorniki, ul. Jeziorna 1
549Miejska Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu w Lewinie Brzeskim, ul. Kościuszki 4
550Miejska Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu w Strzemieszycach Wlk., ul. Warszawska 14
551Miejska Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu w Ząbkowicach k/Sosnowca, ul. Ormo 20
552Miejski Handel Detaliczny Artykułami Spożywczymi Przedsiębiorstwo Państwowe, 48-200 Prudnik, Pl. Waryńskiego 5
553Miejski Zarząd Budynków, Opole, ul. Budowlanych 4-depozyt Urzędy Miasta w Opolu
554Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, 49-100 Niemodlin, ul. Opolska 5
555Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Opolu, ul. Budowlanych 4-depozyt Urzędu Miasta w Opolu
556Miejskie Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane w Opolu, ul. Kośnego 66, Opole - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
557Międzykółkowa Baza Maszynowa Niemysłowice
558Międzykółkowa Baza Maszynowa w Branicach, 48-140 Branice
559Międzykółkowa Baza Maszynowa w Czarnowąsach
560Międzykółkowa Baza Maszynowa w Długomiłowicach
561Międzykółkowa Baza Maszynowa w Dobrzeniu Małym
562Międzykółkowa Baza Maszynowa w Maciowakrzach
563Międzykółkowa Baza Maszynowa w Prudniku przy POM w Prudniku z/s w Niemysłowicach
564Międzykółkowa Baza Maszynowa w Reńskiej Wsi
565Międzykółkowa Baza Maszynowa w Większycach
566Międzykółkowa Baza Maszynowa w Wysokiej
567Międzykółkowa Baza Maszynowa we Włodzieninie
568Międzykółkowa Baza Maszynowa, 48-100 Głubczyce, ul. Grunwaldzka 25
569Międzykółkowa Baza Maszynowa, 48-118 Lisięcice
570Międzykółkowa Baza Maszynowa, 49-135 Przechód
571Międzykółkowa Baza Maszynowa, 49-137 Korfantów, ul. Kościuszki 4
572Międzykółkowa Baza Maszynowa, 49-140 Łambinowice
573Międzykółkowa Baza Maszynowa, Bogdanowice, 48-100 Głubczyce
574Międzykółkowa Baza Maszynowa, Gołuszowice, 48-100 Głubczyce
575Międzykółkowa Baza Maszynowa, Kietlice, 48-100 Głubczyce
576Międzykółkowa Baza Maszynowa, Mokre Kolonia, 48-155 Mokre
577Międzykółkowa Baza Maszynowa, Ścinawa Nyska, 48-325 Ścinawa Mała
578Międzykółkowa Baza Maszynowa, Wierzbięcice, 48-321 Niwnica
579MINI-MAX sp. z o.o. Hurtownia Artykułami Spożywczymi i Przemysłowymi, 45-342 Opole, ul. Drzymały 1a
580MINI-MAX Sp. z o.o., 45-342 Opole, ul. Drzymały 1a
581MIRA-VIGO sp. z o.o. ul. Jana Pawła II 7, 44-300 Wodzisław Śląski
582MIRA-VIGO sp. z o.o. ul. Ks. Roboty 8, 44-300 Wodzisław Śl.
583MIRA-VIGO sp. z o.o. ul. Marklowicka 30a, 44-300 Wodzisław Śl.
584MISTER WOOD sp. z o.o. 49-100 Niemodlin, ul. Korfantego 44
585MISTER WOOD sp. z o.o. 53-533 Wrocław, ul. Zielińskiego 39
586MIXT Sp. z o.o., ul. Kossutha 7, 40-844 Katowice
587MŁYN-POL Goświnowice sp. z o.o. 48-303 Nysa, ul. Piłsudskiego 63
588MŁYN-POL Goświnowice sp. z o.o. 48-381 Goświnowice, ul. Kolejowa 1
589MŁYN-POLS Goświnowice Sp. z o.o. Hurtownia Artykułami Spożywczymi, 26-200 Końskie, ul. Towarowa 6
590MOBEL WH sp. z o.o. 47-300 Krapkowice, ul. Kamienna 4
591MODA Spółdzielnia Pracy Krawieckiej, Brzeg, ul. Jabłkowa 1
592MOGUL POLSKA sp. z o.o. Kępa, ul. Opolska 11, 46-022 Luboszyce
593MONIER Sp. z o.o., 45-449 Opole, ul. Wschodnia 26
594MOTOZBYT (POLMO MOTOZBYT), Opole, ul. Ozimska 48
595Nadleśnictwo Kędzierzyn PGL LP w Starej Kuźni
596Nadleśnictwo Opole PGL LP w Opolu
597Nadleśnictwo Tułowice PGL LP w Tułowicach
598Nadleśnictwo Zawadzkie, 47-120 Zawadzkie, ul. Strzelecka 6
599NAFTOPOL S.A. Południowe Zakłady Rafineryjne w Warszawie, Oddział w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Szkolna 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle
600NAFTOPOL S.A. Południowe Zakłady Rafineryjne, ul. Żelazna 69a/6, 00-871 Warszawa
601Namysłowskie Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych, 46-100 Namysłów, ul. Łączańska 11
602Namysłowskie Zakłady Drewnopochodnych Elementów Budowlanych, ul. Boh. Warszawy 23, Namysłów
603Namysłowskie Zakłady Prefabrykatów Trzcinowych, ul. Boh. Warszawy 23, Namysłów
604Namysłowskie Zakłady Przemysłu Terenowego, Stalina 23, Namysłów
605Narodowy Czyn Pomocy Szkole, Fundacja "Pomoc Szkole" Wielooddziałowy Zakład Usługowo Produkcyjny, Oddział w Opolu, ul. Batorego 6 - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
606NATOPOL Sp. z o.o., 48-370 Paczków, ul. Daszyńskiego 11/14
607NEO-UTIL sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, 46-017 Winów, ul. Makowa 8
608NEO-UTIL sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, 47-134 Błotnica Strzelecka, ul. Dworcowa 24
609Niemodlińskie Zakłady Przemysłu Terenowego w Korfantowie, ul. Szkolna 4
610Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Na Wyspie” , 45-087 Opole, ul. Powst. Śląskich 25 – depozyt Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego
611Nova Trail Susek Sp. z o.o., 41-936 Bytom, ul. Suchogórska 59
612NOVTRANS Sp. z o.o., Oborniki Wlkp., ul. Gołaczyńska 35
613Nowa System sp. z o.o. ul. Cygana 1, 45-131 Opole
614Nowosolska Fabryka Mebli Sp. z o.o., 67-100 Nowa Sól, ul. Grobla 18
615Nowosolskie Fabryki Mebli PP Wyodrębnione, Nowa Sól, ul. Grobla
616NYSA MOTOR Spółka z o.o., 48-300 Nysa , ul. Szlak Chrobrego 6
617NYSA MOTOR Spółka z o.o., Zakład Części Samochodowych, ul. Plebiscytowa 3, 45-370 Opole
618Nyskie Przedsiębiorstwo Budowlane, 48-303 Nysa, ul Świerczewskiego 62
619ODRA-1 Przedsiębiorstwo Budownictwa Hydrotechnicznego Przedsiębiorstwo Państwowe, 45-952 Opole, ul. Konsularna 1
620Odzieżowa Spółdzielnia Pracy im. Waryńskiego 58-300 Wałbrzych, ul. Południowa 1
621OFFICE DEPOT Potamkin International Polska Sp. z o.o., 00-839 Warszawa, ul. Towarowa 22
622OFFICE DEPOT Potamkin International Polska Sp. z o.o., 05-090 Janki, pl. Szwedzki 3
623OFFICE DEPOT Wszystko Dla Biura sp. z o.o. ul. Towarowa 22, 00-839 Warszawa
624OFFICE DEPOT Wszystko dla Biura Sp. z o.o., 00-839 Warszawa, ul. Towarowa 22
625Okręgowa Centrala Mięsna Ekspozytura w Opolu, ul. Reymonta 41
626Okręgowa Centrala Mięsna w Opolu, Delegatura w Prudniku
627Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska , 47-200 Kędzierzyn Koźle, ul. Piastowska 89
628Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska , 47-300 Krapkowice, ul. Parkowa 2
629Okręgowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. w Katowicach, Tartak Przemysłu Drzewnego w Istebnej
630Okręgowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. w Katowicach, Tartak Przemysłu Drzewnego w Ustroniu, ul. Dworcowa 1
631Okręgowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. w Katowicach, Tartak Przemysłu Drzewnego w Wiśle
632Okręgowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. w Krakowie, Tartak Przemysłu Drzewnego w Ujsołach
633Okręgowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. w Krakowie, Tartak Przemysłu Drzewnego w Żywcu
634Okręgowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. w Krakowie, Zakład Przemysłu Drzewnego w Andrychowie, ul Traugutta 1
635Okręgowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. w Krakowie, Zakład Przemysłu Drzewnego w Kętach
636Okręgowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4
637Okręgowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego PZZ w Zabrzu, Młyn nr 8 w Oleśnie Śląskim, ul. Kościuszki 28, 46-300 Olesno
638Okręgowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego PZZ w Zabrzu, Oddział w Częstochowie, Młyn w Oleśnie Śląskim, ul. Kościuszki 28, 46-300 Olesno
639Okręgowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego PZZ w Zabrzu, Zespół Spichrzy i Młynów w Częstochowie, Młyn w Oleśnie Śląskim, ul. Kościuszki 28
640Okręgowy Zarząd Wodny, 45-952 Opole, ul.Konsularna 1
641OKTRANS sp. z o.o. 46-300 Olesno, ul. Częstochowska 9a
642OKTRANS sp. z o.o. 60-681 Poznań, ul. Jerzego Suszki 10
643Oleskie Zakłady Przemysłu Terenowego Przedsiębiorstwo Państwowe, 46-300 Olesno, ul. Zielona 2
644Oleskie Zakłady Przemysłu Terenowego Przedsiębiorstwo Państwowe, 46-310 Gorzów Śląski, ul. K. Miarki 11
645Olsztyńskie Zakłady Mechaniczne Przemysłu Terenowego, 10-506 Olsztyn, ul. Kętrzyńskiego 7
646Olsztyńskie Zakłady Przemysłu Terenowego, Olsztyn, ul. Stalina 21
647OPBUD sp. z o.o. ul. Wschodnia 25, 45-449 Opole
648OPDREW S.A. Opolski Przemysł Drzewny, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4
649OPEX-NYSA Nyskie Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o., 48-303 Nysa, ul Piłsudskiego 62
650OPOCZNO S.A., 26-300 Opoczno, ul. Przemysłowa 5
651OPOCZNO S.A., 26-300 Opoczno, ul. Przemysłowa 5
652OPOLANKA S.A. Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego, 45-750 Opole, ul. Dworska 2
653OPOLANKA Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego w Opolu Zakład Pracy Nakładczej w Opolu
654OPOLANKA Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego w Opolu, Oddział w Budkowicach Starych (Zakład C ), ul. Ogrodowa 9
655OPOLANKA Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego w Opolu, Oddział w Dobrzeniu Wielkim ( Zakład E ), 46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 120
656OPOLANKA Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego w Opolu, Oddział w Dylakach ( Zakład B ), 46-043 Dylaki, ul. Ozimska 54
657OPOLANKA Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego w Opolu, Oddział w Kluczborku ( Zakład G ), 46-200 Kluczbork, ul. Hanki Sawickiej 4
658OPOLAS sp. z o.o. 45-831 Opole, ul. Współna 3
659Opolska Fabryka Mebli Przedsiębiorstwo Państwowe Wyodrębnione Zakład w Głuchołazach
660OPOLSKA JEDYNKA Spółka z o.o. 45-370 Opole, ul. Kośnego 70
661Opolska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Oddział w Kluczborku, ul. Mickiewicza 16/18
662Opolska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Oddział w Opolu, 45-763 Opole, ul. Zbożowa 27
663Opolska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Oddział w Prudniku, 48-200 Prudnik, ul. Prążyńska 17
664Opolska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Opolu Oddział 47-208 Reńska Wieś
665Opolska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Opolu Oddział w Krapkowicach
666Opolska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Opolu Oddział w Nysie
667Opolska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Zakład Budownictwa w Opolu
668Opolski Kombinat Budowlany, Opolski Zakład Robót Inżynieryjnych w Opolu, ul. Zakładowa 2
669Opolski Kombinat Ogrodniczy Zakład Produkcji Szklarniowej, 49-244 Chróścina Nyska
670Opolski Kombinat Ogrodniczy, Zakład Produkcji Sadowniczej w Grudyni Wielkiej, 47-285 Grudynia
671Opolski Zespół Budownictwa Przemysłu Drobnego, Przedsiębiorstwo Państwowe w Opolu, ul. Kośnego 22
672Opolskie Centrum Ratownicwa Medycznego, 45-369 Opole, ul. Mickiewicza 2-4
673Opolskie Fabryki Mebli Fabryka Mebli nr 1 sp. z o.o. 45-329 Opole, ul. Ozimska 72
674Opolskie Fabryki Mebli Fabryka Mebli nr 3 sp. z o.o. 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Krakowska 71
675Opolskie Fabryki Mebli Fabryka Mebli nr 6 Sp. z o.o., Korfantów, ul. Wyzwolenia 1
676Opolskie Fabryki Mebli Fabryka Mebli nr 7 sp. z o.o. 46-200 Kluczbork, ul. Dzierżona 15
677Opolskie Fabryki Mebli Fabryka Mebli w Korfantowie, 49-137 Korfantów, ul. Wyzwolenia 1
678Opolskie Fabryki Mebli Przedsiębiorstwo Państwowe, 45-329 Opole, ul. Ozimska 72
679Opolskie Fabryki Mebli S.A. 45-329 Opole, ul. Ozimska 72
680Opolskie Fabryki Mebli Zakład nr 2, 46-200 Kluczbork, ul. Dzierżona 15
681Opolskie Fabryki Mebli Zakład nr 3, 46-200 Kluczbork, ul. Pułaskiego 17
682Opolskie Fabryki Mebli Zakład nr 6, Korfantów, ul. Wyzwolenia 1
683Opolskie Kopalnie Surowców Mineralnych w Choruli, ul. Cementowa 1
684Opolskie Okręgowe Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Rzeźnymi Opole, ul. Józefa Walecki 2
685Opolskie Okręgowe Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Rzeźnymi w Opolu Delegatura w Raciborzu
686Opolskie Okręgowe Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Rzeźnymi w Opolu Oddział Rejonowy w Prudniku
687Opolskie Okręgowe Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Rzeźnymi w Opolu, Oddział Powiatowy w Koźlu
688Opolskie Okręgowe Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Rzeźnymi w Opolu, Oddział Powiatowy w Namysłowie
689Opolskie Okręgowe Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Rzeźnymi w Opolu, Oddział Powiatowy w Oleśnie Śląskim, Powstańców 1
690Opolskie Okręgowe Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Rzeźnymi w Opolu, Oddział Powiatowy w Strzelcach Opolskich
691Opolskie Okręgowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Oddział Powiatowy w Raciborzu
692Opolskie Okręgowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Obrotu Zwierzętami Rzeźnymi w Opolu, Tuczarnia w Wołczynie
693Opolskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego nr 1 JEDYNKA S.A., 45-732 Opole, ul. Kośnego 70-tylko dokumentacja syndyka
694Opolskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Terenowego w Opolu, ul. Kośnego 22
695Opolskie Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe OPIW Sp. z o.o., 45-129 Opole, ul. Kępska 2
696Opolskie Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, Ekspozytura w Krapkowicach
697Opolskie Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, Magazyn Nasienny w Głogówku
698Opolskie Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, Magazyn Nasienny w Otmuchowie
699Opolskie Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, Magazyn w Graczach
700Opolskie Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, O/Gracze
701Opolskie Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, O/Kędzierzyn-Koźle Ekspozytura w Strzelcach Opolskich
702Opolskie Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, Oddział w Brzegu
703Opolskie Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, Oddział w Chóstach
704Opolskie Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, Oddział w Głubczycach
705Opolskie Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, Oddział w Nysie
706Opolskie Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, Oddział w Opolu
707Opolskie Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, Oddział w Prudniku
708Opolskie Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, Oddział w Raciborzu
709Opolskie Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, Punkt Skupu i Kontrakacji w Opolu
710Opolskie Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, Punkt Skupu i Kontrakacji w Pietrowicach Wlk. Pietrowicach Wlk.
711Opolskie Przedsiębiorstwo Obortu Nasionami CENTRALA NASIENNA, O/Opole, Magazyn w Graczach
712Opolskie Przedsiębiorstwo Obrotu Nasionami CENTRALA NASIENNA O/Prudnik Punkt Skupu i Kontraktacji Nysa, ul. Grodkowska 6
713Opolskie Przedsiębiorstwo Obrotu Nasionami CENTRALA NASIENNA, O/Koźle, Punkt Skupu i Kontraktacji w Głubczycach
714Opolskie Przedsiębiorstwo Obrotu Nasionami CENTRALA NASIENNA, O/Opole Zakład Czyszczenia Nasion w Graczach
715Opolskie Przedsiębiorstwo Obrotu Nasionami CENTRALA NASIENNA, O/Opole, Punkt Skupu i Kontrakacji w Dobieszowie
716Opolskie Przedsiębiorstwo Obrotu Nasionami CENTRALA NASIENNA, Oddział w Brzegu
717Opolskie Przedsiębiorstwo Obrotu Nasionami CENTRALA NASIENNA, Oddział w Chróstach
718Opolskie Przedsiębiorstwo Obrotu Nasionami CENTRALA NASIENNA, Oddział w Oleśnie
719Opolskie Przedsiębiorstwo Obrotu Nasionami CENTRALA NASIENNA, Oddział w Opolu
720Opolskie Przedsiębiorstwo Obrotu Nasionami CENTRALA NASIENNA, Oddział w Prudniku, ul. Prążyńska 21
721Opolskie Przedsiębiorstwo Obrotu Nasionami CENTRALA NASIENNA, Oddział w Strzelcach Opolskich
722Opolskie Przedsiębiorstwo Obrotu Nasionami CENTRALA NASIENNA, Punktu Skupu i Kontrakacji w Pietrowicach Wlk.
723Opolskie Przedsiębiorstwo Produkcji Pomocniczej Budownictwa w Opolu, ul. 1-go Maja 29
724Opolskie Przedsiębiorstwo Produkcji Pomocniczej i Usług Budownictwa w Opolu
725Opolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Przedsiębiorstwo Państwowe, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4
726Opolskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych P.P. ul. Zakładowa 2, 45-122 Opole
727Opolskie Zakłady Mięsne w Opolu, ul. Reymonta 41
728Opolskie Zakłady Mięsne, Rzeźnia w Prudniku
729Opolskie Zakłady Naprawy Samochodów w Opolu
730Opolskie Zakłady Naprawy Samochodów, 45-052 Opole, ul. Oleska 14/20
731Opolskie Zakłady Przemysłu Terenowego, Zakład Meblarski w Opolu
732OPOLUTIL s.c. Wytwórnia Koncentratów Paszowych, 47-134 Błotnica Strzelecka, ul. Dworcowa 24
733OSCAR sp. z o.o. 45-315 opole, ul. Głogowska 23
734Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy w Opolu, 45-005 Opole, ul. Budowlanych 4
735Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy w Opolu, 45-053 Opole, ul. Żeromskiego 3
736Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy w Opolu, ul. Hubala 21, Opole
737Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy w Opolu, ul. Niedziałkowskiego 9, 45-085 Opole
738Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Samochodów Dostawczych w Lublinie, Oddział w Nysie, ul. Ogrodowa, Nysa
739Ośrodek Kultury w Niemodlinie ul. M. Reja 1, 49-100 Niemodlin
740Ośrodek Sportu i Rekreacji w Głuchołazach, 48-340 Głuchołazy, ul. Marii Konopnickiej 2
741Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Opolskich Fabryk Mebli w Rzeczce, 58-320 Walim
742Ośrodek Zdrowia w Racławicach Śląskich
743Ośrodek Zdrowia w Rudziczce
744OTMĘT Spółka Akcyjna, Krapkowice, ul. Kilińskiego 1-tylko dokumentacja syndyka
745OTMĘT Śląskie Zakłady Przemysłu Skórzanego Przedsiębiorstwo Państwowe, Zakład Obuwia w Prudniku, 48-200 Prudnik, ul. Batorego 12
746OTMĘT Śląskie Zakłady Przemysłu Skórzanego, Zakład Garbarski w Kluczborku, 46-200 Kluczbork, ul. Katowicka 8a
747OTTOKAR Zakład Produkcyjny sp. z o.o. ul. Mickiewicza 16, 48-250 Głogówek
748P@XMEBEL Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o., 49-300 Brzeg, ul. Kopernika 1
749Paczkowskie Fabryki Mebli Przedsiębiorstwo Państwowe Wyodrębnione, Paczków, ul. Daszyńskiego 11/14
750Paczkowskie Zakłady Chemiczne PP Paczków nad Nysą
751Paczkowskie Zakłady Chemiczne Przemysłu Terenowego w Paczkowie, ul. Pacztowa 8
752Paczkowskie Zakłady Chemii Gospodarczej POLLENA Sp. z o.o. w Paczkowie, ul. Pocztowa 4
753Paczkowskie Zakłady Chemii Gospodarczej POLLENA Sp. z o.o. w Paczkowie, ul. Sienkiewicza 18
754Paczkowskie Zakłady Chemii Gospodarczej POLLENA w Paczkowie, ul. Pocztowa 4
755Paczkowskie Zakłady Chemii Gospodarczej w Paczkowie Zakład Drzewny w Korfantowie
756Paczkowskie Zakłady Przemysłu Terenowego w Paczkowie Zakład Meblarski nr 2 w Korfantowie
757PAMAX Paweł Maryjowski, Ligota Dolna, ul. Wołczyńska 75, 46-200 Kluczbork
758Państwowa Fabryka Obuwia nr 1 w Prudniku, 48-200 Prudnik, ul. Batorego 12
759Państwowa Fabryka Świec i Przetworów Woskowych SILESIA, Paczków, ul. Pocztowa 4
760Państwowa Opolska Fabryka Mebli w Opolu
761Państwowe Gospodarstwo Rolne Grudynia Mała P.P.
762Państwowe Gospodarstwo Rolne Krasowa P.P.
763Państwowe Pogotowie Opiekuńcze, 45-741 Opole, ul. Dambonia 3
764Państwowe Prewentorium Dla Dzieci w Nowej Wsi
765Państwowe Przedsiębiorstwo Budowlane BETON-STAL w Warszawie, Tartak i Stolarnia w Namysłowie, ul. Polna 1
766Państwowe Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe, 49-325 Karłowice
767Państwowe Zakłady Budowy Aparatów Chemicznych i Maszyn w Nysie
768Państwowe Zakłady Pluszu i Dywanów w Kietrzu, 48-130 Kietrz, ul. Wojska Polskiego 24
769Państwowy Dom Rencistów w Korfantowie
770Państwowy Dom Rencistów w Prudniku
771Państwowy Młyn Parowy w Oleśnie Śląskim
772Państwowy Ośrodek Maszynowy w Niemodlinie
773Państwowy Ośrodek Maszynowy w Nysie
774Państwowy Ośrodek Maszynowy w Przełęku, 48-351 Biała Nyska
775Państwowy Ośrodek Maszynowy w Trzeboszowicach, 48-367 Trzeboszowice 6
776Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Józefa Babińskiego w Branicach
777Państwowy Szpital i Ośrodek Resocjalizacji dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Branicach
778Państwowy Zarząd Wodny w Gliwicach
779PAR.CO.POLAND Sp. z o.o., Leśnianka 73 34-300 Żywiec
780PERSPEKTYWA Spółdzielnia Inawlidów w Opolu, ul. Ozimska 184
781PERSPEKTYWA Spółdzielnia w Opolu Zakład Pracy Chronionej, ul. Ozimska 184
782PETERS Przemysł Mięsny i Handel S.A. 45-315 Opole, Głogowska 37
783PETERS Przemysł Mięsny i Handel S.A. Oddział w Oleśnie
784PETERS Przemysł Mięsny i Handel S.A. Tuczarnia w Dębowej
785PETERS Przemysł Mięsny i Handel S.A. Tuczarnia w Zawadzie
786PETREM Przedsiębiorstwo Uslugowa Handlowo Produkcyjne Sp. z o.o. 47-205 Kędzierzyn Koźle, ul. Portowa 35
787PEZZAR Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo Młynarskiego sp. z o.o. ul. Kościuszki 28, 46-300 Olesno
788PEZZAR Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo Młynarskiego sp. z o.o. w Częstochowie, Młyn i Płatkarnia w Oleśnie, ul. Kościuszki 28, 46-300 Olesno
789PGL Lasy Państwowe Zakład Transportu i Spedycji LP, ul. Ostrożnica 7, 42-622 Świerklaniec
790PIEKARNIA Mieczysław Frankowski, 45-069 Opole, ul. 1 Maja 71
791PIEKARNIA Mieczysław i Krzysztof Frankowscy, 45-069 Opole, ul. 1 Maja 71
792PIEKARNIA Mieczysław i Zofia Frankowscy, 45-069 Opole, ul. 1 Maja 71
793PINUS sp. z o.o. 49-100 Niemodlin, ul. Korfantego 44
794PIONIER Fabryka Sprzętu Rolniczego, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Gogolińska 12
795PIONIER Spółdzielnia Pracy Krawców, 98-432 Łubnice k/Wielunia
796PODIUM POLSKA sp. z o.o. 62-300 Września, ul. Objazdowa 6A
797POFAME S.A. Nowe Miasteczko
798POFAME S.A., 65-958 Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 9
799Pogotowie Opiekuńcze w Opolu, 45-861 Opole, ul. Dambonia 3
800POL-BUD Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne s.c. ul. Częstochowska 9, 46-300 Olesno
801POL-DĄB sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przetwórstwa i Obrotu Materiałami Drzewnymi, 48-321 Niwnica
802POL-MOT Praszka Spółka Akcyjna, 46-320 Praszka, ul. Kaliska 72
803POLDRES Zakłady Przemysłu Odzieżowego Przedsiębiorstwo Państwowe, 96-300 Żyrardów, ul. Limanowskiego 49
804PolGaz Telekom S.A., 04-026 Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 51
805POLI-CHEM sp. z o.o. 47-225 Kędzierzyn Koźle, ul. Szkolna 15
806POLLENA SILESIA Sp. z o.o., 48-370 Paczków, ul. Sienkiewicza 18
807POLMO - Fabryka Samochodów Dostawczych, Szlak Chrobrego 6, Nysa
808POLMO - Fabryka Samochodów Osobowych w Warszawie Zakład Produkcji Części Samochodowych w Opolu, ul. Plebiscytowa 3
809POLMO - Zakład Budowy Nadwozi Samochodowych, ul. Szlak Chrobrego 6, Nysa
810POLMO Praszka S.A., 46-320 Praszka, ul. Kaliska 72
811POLMO S.A., Praszka, ul. Kaliska 72
812POLMOZBYT Przedsiębiorstwo Państwowe, 45-368 Opole, ul. Ozimska 48
813POLMOZBYT sp. z o.o. 45-368 Opole, ul. Ozimska 48
814POLONIA Wydawnictwo Przedsiębiorstwo Państwowe, Warszawa, ul. Mazowiecka 11
815Polski Czerwony Krzyż Opolski Zarząd Okręgowy, ul. Krakowska 51, 45-018 Opole
816Polskie Zakłady Zbożowe, Oddział w Zabrzu, Młyn w Oleśnie Śląskim
817POLWOD sp. z o.o. 45-317 Opole, ul. G. Morcinka 43
818POLZAP Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe sp. z o.o. ul. Dworcowa 36, 46-250 Wołczyn
819POMAT 2 Zakład Automatyki i Pomiarów Sp. z o.o., 45-240 Opole, ul. Zapłocie 12
820POMAT Zakład Automatyki i Pomiarów Piotr Iwanków sp.j., Opole
821POMAT Zakład Automatyki i Pomiarów, Opole
822Powiatowa Przychodnia Obwodowa w Prudniku, ul. Kościuszki
823Powiatowa Spółdzielnia Pracy Usług Wielobranżowych w Krapkowicach
824Powiatowa Spółdzielnia Pracy Usług Wielobranżowych, 49-200 Grodków, ul. Półwiosek 63/1
825Powiatowa Spółdzielnia Pracy Usług Wielobranżowych, Brzeg, ul. Chrobrego 1
826Powiatowa Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Samopomoc Chłopska, 46-100 Namysłów
827Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Prudniku
828Powiatowa Wielobranżowa Spółdzielnia Pracy Usług Rzemieślniczych, Brzeg, ul. Chrobrego 1
829Powiatowy Zarząd Dróg Lokalnych w Grodkowie ul. Wrocławska 62
830Powiatowy Zarząd Dróg Lokalnych w Kluczborku z/s w Bąkowie, 46-233 Bąków
831Powiatowy Zarząd Dróg Lokalnych w Niemodlinie, ul. Boh. Powstań Śląskich 52
832Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni "Samopomoc Chłopska", Będzin, ul. Małobędzka
833Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Grodkowie
834Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Niemodlinie
835Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Nysie
836Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Opolu
837Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Prudniku
838Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska Zakład Handlu w Koźlu
839Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Koźle, ul. Piastowska 43
840Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska Zakład Usług Remontowo-Budowlanych w Głubczycach
841Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska, 32-300 Olkusz, ul. Składowa 1
842Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Kluczbork, ul. Mickiewicza 20
843Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska, ul. Marchlewskiego 27, Brzeg
844Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska,47-300 Krapkowice, ul. Plebiscytowa 10
845Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni w Prudniku
846Powiatowy Związek Kółek i Ogranizacji Rolniczych w Nysie, ul. Parkowa 2
847Powiatowy Związek Kółek Rolniczych w Kluczborku, ul. Mickiewicza 11
848Powiatowy Związek Kółek Rolniczych w Prudniku, ul. Boh. Stalingrodu 4
849POWOPOL Przedsiębiorstwo Projektowo Wdrożeniowo Produkcyjne sp. z o.o. 45-737 Opole, ul. Prószkowska 78
850PPUH KRESPOL S&E KRESIMON, ul. Wschodnia 8, 42-550 Sosnowiec
851PPUH KRESPOL, ul. Mikołajczyka 50, 41-200 Sosnowiec
852PRASA Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza, ul. Foksal 16, Warszawa
853PRASA Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza, Warszawa, ul. Foksal 16
854PREBUT Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne, ul. Niemodlińska 79, 45-864 Opole
855PREBUT W-1 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Spółka z o.o. ul. Niemodlińska 79, 45-864 Opole
856Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Kluczborku Powiatowy Zarząd Dróg Lokalnych w Kluczborku
857Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Kluczborku Powiatowy Zarząd Dróg Lokalnych w Kluczborku z/s w Bąkowie
858Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Żaganiu Wydział Zdrowia i Opieki Społecznej
859Prezydium Powiatowej Rady Narodowej Wydział Zdrowia i Opieki Społecznej w Prudniku
860Prezydium Powiatowej Rady Narodowej Wydział Zdrowia w Prudniku
861PRIMPO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacyjne, 60-479 Poznań, ul. Strzeszyńska 30
862PRIMUS Prudnickie Zakłady Obuwia Przedsiębiorstwo Państwowe, 48-200 Prudnik , ul. Batorego 12
863PRIMUS Prudnickie Zakłady Obuwia sp. z o.o. 48-200 Prudnik, ul. Batorego 12
864PRO-REM Sp. z o.o., 41-303 Dąbrowa Górnicza, ul. Kasprzaka 31
865PRODROL S.A. Rolnicze Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Bogdańczowicach, 46-233 Bąków
866Produkcyjno Budowlana Spółdzielnia Pracy Samopomoc Chłopska, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Budowlanych 9
867PROFIL 2 Firma Handlowa Jacek Gocał, 32-650 Kęty, ul. Krakowska 96a
868Progress Building Technical Service sp. z o.o. ul. Kasprzaka 18/20, 02-211 Warszawa
869PROGRESS COMPLEX-BUD sp. z o.o. ul. Zawodzie 23, 02-981 Warszawa
870PROGRESS CONCRETE sp. z o.o. ul. Zawodzie 23, 02-981 Warszawa
871Progress Construction Holding S.A. ul. Zawodzie 23, 02-981 Warszawa
872PROGRESS EQUIPMENT sp. z o.o., 02-981 Warszawa, ul. Zawodzie 23
873Progress Investment Corporation sp. z o.o. ul. Zawodzie 23, 02-981 Warszawa
874PROGRESS POLSKA S.A. ul. Kasprzaka 18/20, 01-211 Warszawa
875PROGRESS s.c. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe, ul. Łojewska 14/59, 03-392 Warszawa
876PROGRESS SYSTEMS s.c. ul. Łojewska 14/59, 03-392 Warszawa
877Projects&Design Sp. z o.o., Fałkowo 44A, 62-262 Fałkowo
878PROMNY Firma Budowlana Sp. z o.o. ul. Staromiejska 19/21, 46-100 Namysłów
879PROMNY s.c. Zakład Budowlano-Montażowy, ul. Staromiejska 19/21, 46-100 Namysłów
880PROMNY Zakład Budowlano-Montażowy, ul. Łączańska 3/5 46-100 Namysłów
881PROMONT sp. z o.o. 48-300 Nysa, ul. Chodowieckiego 9
882Prudnickie Zakłady Obuwia Przedsiębiorstwo Państwowe, 48-200 Prudnik, ul. Batorego 12
883Prudnickie Zakłady Obuwia sp. z o.o. 48-200 Prudnik, ul. Batorego 12
884Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych BETA, 45-073 Opole, ul. Struga 16
885Przedsiębiorstwo AGROMA w Opolu Spółka z o.o., 45-124 Opole, ul. Budowlanych 50
886Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe CENTROBUD-1 Sp. z o.o., 03-982 Warszawa, ul. Mikołajczyka 19A
887Przedsiębiorstwo Budownictwa Miejskiego STOLICA, Warszawa, ul. Olesińska 21
888Przedsiębiorstwo Budownictwa Miejskiego WARSZAWA-CENTRUM, Warszawa, ul. Wilcza 38/40
889Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego Ziemłowice
890Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego, 49-301 Brzeg, ul. Starobrzeska 67
891Przedsiębiorstwo Budownictwa Terenowego w Opolu, ul. 1-go Maja 29
892Przedsiębiorstwo EMCOR S.A. Oviedo w Polsce, 40-931 Katowice, ul. Kościuszki 30
893Przedsiębiorstwo Francusko-Polskie KRA-B Sp. z o.o., ul. Królowej Jadwigi 32a/8, 61-871 Poznań
894Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, 49-100 Niemodlin, Al. Wolności 30
895Przedsiębiorstwo Hurtu Spożywczego w Warszawie, Oddział Wojewódzki w Opolu, Hurtownia Terenowa w Nysie, 48-300 Nysa, ul. Chodowieckiego 9
896Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe IMPACT-BETON Sp. zo.o., Opole
897Przedsiębiorstwo Mechanizacji Rolnictwa w Szymiszowie, 47-161 Szymiszów, ul. Ligonia 17
898Przedsiębiorstwo Mechanizacji Rolnictwa w Trzeboszowicach, 48-367 Trzeboszowice 6
899Przedsiębiorstwo OKNA PAMAX Sp. z o.o., Ligota Dolna, ul. Wołczyńska 75, 46-200 Kluczbork
900Przedsiębiorstwo PAMAX Paweł Maryjowski, Ligota Dolna, ul. Wołczyńska 75, 46-200 Kluczbork
901Przedsiębiorstwo PAMAX Produkcja Stolarki Budowlanej Ligota Dolna, ul. Wołczyńska 75, 46-200 Kluczbork
902Przedsiębiorstwo Produkcji Pomocniczej i Usług Budownictwa Terenowego w Opolu, ul. 1-go Maja 29
903Przedsiębiorstwo Produkcji Sadowniczej P.P. 47-285 Grudynia Wielka
904Przedsiębiorstwo Produkcji Warzywniczej Domecko Zakład Produkcji Szklarniowej Chróścina Nyska
905Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe KRAMEX Sp. z o.o., 45-347 Opole, ul. Wapienna 1
906Przedsiębiorstwo Produkcyjno Remontowe Urządzen Górniczych PRUG S.A., 41-400 Mysłowice, ul. K. Miarki 36
907Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe STOLOPEX Sp. z o.o., 45-131 Opole, ul. Cygana 5
908Przedsiębiorstwo Projektowo Realizacyjne K&K Sp. z o.o. oś. Rzeczypospolitej 1/25, 61-397 Poznań
909Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego P.P., ul. Głogowska 37, 45-315 Opole
910Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu S.A., ul. Głogowska 37, 45-315 Opole
911Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Tuczarnia Trzody Chlewnej w Boguchwałowie
912Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu, Oddział Skupu Zwierząt Rzeźnych w Oleśnie Oleśnie Śląskim, Powstańców 1
913Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu, Tuczarnia Trzody Chlewnej w Dębowej
914Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu, Tuczarnia w Zawadzie
915Przedsiębiorstwo Przemysłu Owocowo-Warzywnego, oś. Drzymały 25, 62-067 Rakoniewice
916Przedsiębiorstwo Przemysłu Rolnego i Usług EDNOR Sp. z o.o., Ostrożnica, ul. Parkowa 3, 47-280 Pawłowiczki
917Przedsiębiorstwo Rewitalizacji KWARTAŁ Sp. z o.o., 41-902 Bytom, ul. Browarniana 6A
918Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych w Kluczborku sp. z o.o. z/s 46-247 Smardy Dolne, ul. Wielka
919Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych w Kluczborku z/s 46-247 Smardy Dolne, ul. Wielka
920Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych, 46-200 Kluczbork, ul. Kołłątaja 5
921Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych P.P. 49-100 Niemodlin, ul. Boh. Powstań Śl. 50
922Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych sp. z o.o. 49-100 Niemodlin, ul. Boh. Powstań Śl. 50
923Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Inżynieryjnych PRII Spółka z o.o. ul. Zakładowa 2, Opolu
924Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Montażowych Budownictwa Rolniczego, 60-470 Poznań, ul. Strzeszyńska 30
925Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Budownictwa Terenowego, 60-479 Poznań, ul. Strzeszyńska 46/50
926Przedsiębiorstwo Robót Wodno-Melioracyjnych, Opole, ul. Piastowska 14
927Przedsiębiorstwo Robót Wykończeniowych MURANÓW
928Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowe POMOC SZKOLE Spółka z o.o. w Opolu, ul. Batorego 6 - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
929Przedsiębiorstwo Transportu i Spedycji Przemysłu Mięsnego Zakład Transportowy w Opolu, Reymonta 22 oraz Głogowska 27
930Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Państwowych Gospodarstw Rolnych w Rozwadzy, 47-330 Zdzieszowice
931Przedsiębiorstwo Wielozakładowe EUROPEX Sp. z o.o., 30-019 Kraków, ul. Mazowiecka 25
932Przedsiębiorstwo Wielozakładowe EUROPEX Sp. z o.o., 31-005 Kraków, ul. Bracka 4
933Przedsiębiorstwo Wielozakładowe EUROPEX Sp. z o.o., 31-135 Kraków, ul. Batorego 2
934Przedsiębiorstwo Wielozakładowe EUROPEX Sp. z o.o., 31-207 Kraków, ul. Ks. Siemaszki 60
935Przedsiębiorstwo Wydawnicze RZECZPOSPOLITA S.A. w Warszawie
936Przedszkole Publiczne w Tułowicach, 49-130 Tułowice, ul. H. Sawickiej 7
937Przychodnia Obwodowa w Żaganiu, ul. Okrzei 12
938Przychodnia Przyzakładowa ZPB FROTEX w Prudniku
939PRZYSZŁOŚĆ Spółdzielnia Pracy Metalowo Drzewna, Zagwiździe, ul. Lipowa 44, 46-030 Murów
940PSPGroup Sp. z o.o., 45-518 Opole, ul. Łukasińskiego 21
941Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grabinie, ul. Nyska 90, 49-100 Niemodlin
942Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka, 49-100 Niemodlin, ul. Reymonta 9
943Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Ozimska 48, 45-368 Opole - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
944Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 im. Unii Europejskiej, ul. Oleska 68, 45-222 Opole - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
945Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18, im. Jana Kochanowskiego, ul. 1-go Maja 145, 45-356 Opole - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
946Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Reymonta 43, 45-536 Opole - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
947Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Olimpijska 2, 45-627 Opole - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
948Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana III Sobieskiego, ul. Lelewela 9, 45-856 Opole - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
949Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Karola Musioła, 45-267 Opole, ul. Mjr. Hubala 2
950Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Powstańców Śl. 19, 45-086 Opole - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
951Publiczna Szkoła Podstawowa w Lewinie Brzeskim
952Publiczna Szkoła Podstawowa w Ochodzach, ul Opolska 34, 46-070 Komprachcice
953Publiczne Gimnazjum nr 2 im. St. Reymonta, ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
954Publiczne Gimnazjum nr 2, ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
955Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana III Sobieskiego, ul. Lelewela 9, 45-856 Opole
956Publiczne Gimnazjum nr 3, ul. Lelewela 9, 45-856 Opole
957Publiczne Gimnazjum nr 7 w Opolu
958Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Opolu
959Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 38, 45-710 Opole, ul. Prószkowska 39
960Publiczne Przedszkole w Czarnowąsach, 46-020 Czarnowąsy, ul. J. Kani 1
961Publiczne Przedszkole w Kup, 46-082 Kup, ul. Brynicka 16
962Raciborskie Zakłady Chemii Gospodarczej POLLENA, Paczków, ul. Pocztowa 4
963RAKWIN PPH Sp. z o.o. Sławomir Szczęsny, 61-757 Poznań, ul. Garbary 95/B88
964RAKWIN PPH Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej, 62-067 Rakoniewice, ul. Grodziska 17b
965RAKWIN PPH Sp. z o.o., 62-067 Rakoniewice, ul. Grodziska 17b
966RANCHO sp. z o.o. 60-615 Poznań, ul. Podolska 4
967RECYKLING EKO – Organizacja Odzysku S.A. 58-100 Świdnica, ul. Westerplatte 72
968Regionalna Strefa Gospodarcza – Zawadzkie sp. z o.o. 47-120 Zawadzkie, ul. ks. Wajdy 1
969Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu, 45-372 Opole, ul. Kośnego 55
970REHA-POL sp. z o.o. 41-506 Chorzów, ul. Maronia 44
971Rejon Dróg Publicznych, ul. Dworcowa, 46-200 Kluczbork
972Rejon Dróg Wodnych Odcinek Techniczno Produkcyjny w Gliwicach
973Rejon Dróg Wodnych w Opolu, Opole, ul.Konsularna 1
974Rejon Eksploatacji Dróg Publicznych Kluczbork, ul. Dworcowa 1
975Rejon Przemysłu Drzewnego w Krakowie, Tartak nr 1 w Andrychowie
976Rejon Przemysłu Drzewnego w Krakowie, Tartak w Kętach
977Rejon Przemysłu Leśnego P.P. w Bytomiu, Tartak w Wiśle
978Rejon Przemysłu Leśnego P.P. w Krakowie, Tartak nr 19 w Ujsołach
979Rejon Przemysłu Leśnego P.P. w Krakowie, Tartak nr 21 w Żywcu
980Rejonowa Spółdzielnia Ogrodnicza z Odpowiedzialnością Udziałami w Skierniewicach, Skierniewice, ul. Kościuszki 6
981Rejonowa Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Samopomoc Chłopska w Grodkowie
982Rejonowa Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu w Otmuchowie
983Rejonowe Kierownictwo Robót Wodno-Melioracyjnych, Opole, ul. Piastowska 14
984Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Opolu, ul. Budowlanych 4-depozyt Urzędu Miasta w Opolu
985Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Niemodlinie, 49-100 Niemodlin, al. Wolności 22
986Rejonowe Przedsiębiorstwo Melioracyjne, 46-200 Kluczbork, ul. Wołczyńska 25
987Rejonowe Przedsiębiorstwo Melioracyjne, 47-200 Kędzierzyn Koźle, ul. Chrobrego 8
988Rejonowe Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Gospodarki Komunalnej w Opolu, ul Obrońców Stalingradu, 45-565 Opole - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
989REKOM sp. z o.o. 48-303 Nysa, ul. Piłsudskiego 62
990REMEX PPHU sp. z o.o. 48-200 Prudnik, ul. Nyska 10
991REMOWOD sp. z o.o. Osiek 17, 59-300 Lubin
992REMOWOD sp. z o.o. ul. Przemysłowa 3, 59-300 Lubin
993REMZAK sp. z o.o. 47-223 Kędzierzyn Koźle
994RENCISTA Spółdzielnia Emerytów, Rencistów i Inawlidów w Opolu, ul. Grunwaldzka 1
995RENOWER PPHU Spółka z o.o. ul. Lustrzana 20, 01-342 Warszawa
996RENOWER PPHU Spółka z o.o. w Warszawie, Oddział w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Szkolna 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle
997RENOWER Zakład Przetwórstwa Ropy Naftowej i Regeneracji Olejów Spółka z o.o. ul. Lustrzana 20, 01-342 Warszawa
998RENOWER Zakład Przetwórstwa Ropy Naftowej i Regeneracji Olejów Spółka z o.o. w Warszawie, Oddział w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Szkolna 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle
999RENOWER Zakład Rafinacji Ropy Naftowej i Olejów Jacek Żurek, Adam Skierczyński s.c. ul. Lustrzana 20, 01-342 Warszawa
1000RENOWER Zakład Rafinacji Ropy Naftowej i Olejów Jacek Żurek, Adam Skierczyński s.c. w Warszawie, Oddział w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Szkolna 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle
1001RENOWER Zakład Rafinacji Ropy Naftowej i Olejów s.c. ul. Lustrzana 20, 01-342 Warszawa
1002RENOWER Zakład Rafinacji Ropy Naftowej i Olejów s.c. w Warszawie, Oddział w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Szkolna 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle
1003Restauracja NA SZLAKU s.c. Janina Telesz i Edward Telesz, ul. Góry Św. Anny 8A, 47-150 Leśnica
1004Restauracja NA SZLAKU s.c. Pietraszko-Telesz, ul. Góry Św. Anny 8A, 47-150 Leśnica Opolska
1005RIEPL POLSKA sp. z o.o. Budowa Rurociągów, Budownictwo Inżynieryjne, Ochrona Środowiska, 41-800 Zabrze, ul. Roosevelta 122
1006Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza Prasa-Książka-Ruch Centralna Agencja Fotograficzna Oddział CAF w Lublinie
1007Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza Prasa-Książka-Ruch Krajowa Agencja Wydawnicza Oddział w Rzeszowie, 35-050 Rzeszów, al. Komunistów 10
1008Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza Prasa-Książka-Ruch Krajowa Agencja Wydawnicza, 00-679 Warszawa, ul. Wilcza 46
1009Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza Prasa-Książka-Ruch Krajowa Agencja Wydawnicza, Oddział Rzeszowie, 35-030 Rzeszów, Al. Komunistów 10
1010Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza Prasa-Książka-Ruch Krajowa Agencja Wydawnicza, Oddział w Białymstoku, 15-269 Białystok, ul. Podedwornego 12A
1011Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza Prasa-Książka-Ruch Krajowa Agencja Wydawnicza, Oddział w Gdańsku, 80-834 Gdańsk, ul. Św. Ducha 111/113
1012Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza Prasa-Książka-Ruch Krajowa Agencja Wydawnicza, Oddział w Katowicach, 40-097 Katowice, ul. 3 Maja 36
1013Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza Prasa-Książka-Ruch Krajowa Agencja Wydawnicza, Oddział w Krakowie, 31-018 Kraków, ul. Sławkowska 32
1014Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza Prasa-Książka-Ruch Krajowa Agencja Wydawnicza, Oddział w Lublinie, Lublin, ul. Buczka 28
1015Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza Prasa-Książka-Ruch Krajowa Agencja Wydawnicza, Oddział w Łodzi, 90-430 Łódź, ul. Piotrkowska 123
1016Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza Prasa-Książka-Ruch Krajowa Agencja Wydawnicza, Oddział w Poznaniu, Poznań, ul. Świerczewskiego 3
1017Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza Prasa-Książka-Ruch Krajowa Agencja Wydawnicza, Oddział w Szczecinie, 70-550 Szczecin, pl. Hołdu Pruskiego 8
1018Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza Prasa-Książka-Ruch Krajowa Agencja Wydawnicza, Oddział we Wrocławiu, 50-062 Wrocław, Plac Solny 14
1019Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza RSW Prasa-Książka-Ruch Krajowa Agencja Wydawnicza Oddział w Szczecinie, 70-562 Szczecin, pl. Orła Białego 5
1020Robotnicza Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu w Ząbkowicach, ul. Ormo 20
1021ROCO Sp. z o.o., 41-800 Zabrze, ul. Roosevelta 120a
1022ROLLSTICK-SOUTH A. Adamski, Przedsiębiorstwo Zagraniczne w Polsce, 42-609 Tarnowskie Góry, ul. Grzybowa 90
1023ROLLSTICK-SOUTH sp. z o.o. 42-674 Zbrosławice, ul. Jagielońska 7
1024ROLMACH sp. z o.o. Wójtowice, 49-242 Jędrzejów
1025ROLMAT Zakład Produkcyjno Usługowy sp. z o.o. 46-080 Chróścice, ul. J. Cebuli 16
1026Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna WIELOŁĘKA, z/s Wielołęka, 46-146 Domaszowice
1027Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gosław-Nasale, z/s Gosław 46-216 Nasale
1028Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bielicach, Bielice 111, 49-140 Łambinowice
1029Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Borkowicach, 49-125 Skorogoszcz
1030Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Borku, 46-220 Byczyna
1031Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Fałkowicach, 46-034 Pokój
1032Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Jasieniu, Jasienie, ul. Opolska 6, 46-280 Lasowice Małe
1033Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kępie, ul. Opolska 11, 46-022 Luboszyce
1034Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kościerzycach, 49-314 Pisarzowice
1035Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Luboszycach z/s w Kępie, ul. Opolska 11, 46-022 Luboszyce
1036Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nasalach, 46-216 Nasale
1037Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nowej Wsi Małej, 49-340 Lewin Brzeski
1038Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Obrowcu, Obrowiec, ul. Spółdzielców 3, 47-320 Gogolin
1039Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Pietrowicach, pow. Głubczyce
1040Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Strzelnikach, 49-330 Łosiów
1041Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Żyrowej, 47-326 Jasiona
1042Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna, 42-780 Dobrodzień
1043ROLNIK Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni – Zakład Usług Remontowo Budowlanych, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Budowlanych 9
1044ROLNIK Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Opolu
1045ROLSTAL Spółdzielnia Usług Róznych i Produkcji Konstukcji Stalowych w Gościęcinie, 47-270 Gościęcin, ul. Szkolna 27
1046Ronson Polska Sp. z o.o., 30-002 Kraków, ul. Prądnicka 4/19
1047ROTAREX POLSKA Sp. z o.o.z udziałami zagranicznym, 49-300 Brzeg, ul. Grobli 13
1048RTV SAT Pawilon Radiowo Telewizyjny Bogusław Wierdak, 48-303 Nysa, ul. Marszałka Piłsudskiego 58a
1049RUPOL Izaolacje Polska Sp. z o.o., 45-955 Opole, ul. Kępska 7
1050RUPP CERAMIKA sp. z o.o. w Opolu
1051RUR-BUD sp.z o.o. ul. Pyskowicka 10, 41-807 Zabrze
1052RYNEK ŚLĄSKI sp. z o.o. 45-018 Opole, ul. Krakowska 9
1053RZECZPOSPOLITA Państwowe Przedsiębiorstwo Wydawnicze, ul. Krucza 36, 00-921 Warszawa
1054Rzemieślnicza Spółdzielnia Pracy im. 22 Lipca z Odpowiedzialnością Udziałami, Brzeg, ul. Piastowska 42
1055Rzemieślnicza Spółdzielnia Pracy Krawców PIONIER w Łubnicach
1056Rzemieślnicza Spółdzielnia Pracy Rzemiosł Skórzanych w Brzegu
1057Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia NA WYSPIE w Opolu, 45-086 Opole, ul Powst. Śląskich 25
1058Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia OLK-a w Brzegu, 49-300 Brzeg, ul. 1-go Maja 2
1059Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia OLK-a w Kluczborku, 46-200 Kluczbork, ul. Karola Miarki 2
1060Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia OLK-a w Opolu, 45-086 Opole, ul Powst. Śląskich 25
1061Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia POD WIADUKTEM w Kluczborku, 46-200 Kluczbork, ul. Karola Miarki 2
1062Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia POD WIEŻĄ w Brzegu, 49-300 Brzeg, ul. 1-go Maja 2
1063Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Prudniku, ul. Piastowska 64
1064Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żaganiu, ul. Żelazna 1, 68-100 Żagań
1065Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej Opole-Budowlanych, 45-202 Opole, ul. Budowlanych 4 - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
1066Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej Opole-Kominka, 45-032 Opole, ul. Kominka 1 - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
1067Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej Opole-Reymonta, 45-066 Opole, ul. Reymonta 18 - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
1068Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej Opole-Gosławice, 45-273 Opole, ul. Fieldorfa 2 - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
1069Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej Opole-Grotowice, 45-643 Opole, ul. Oświęcimska 121 - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
1070Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej Opole-ZWM-Malinka, 45-285 Opole, ul. Szarych Szeregów 72 - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
1071Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. 24 Kwietnia 5
1072Samodzielny Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Ks. Biskupa Józefa Nathana w Branicach, ul. Szpitalna 18, 48-140 Branice
1073Samorządowy Zespół Służby Zdrowia w Głogówku
1074SANARE S.A. w Krakowie Zakład Produkcyjny Opoczyńskie Wody Jurajskie, 26-300 Opoczno, ul. Staromiejska 2
1075SANARE S.A., 31-069 Kraków, ul. Smocza 6/1
1076SCHNEIDER Pojemniki Transportowe i Produkcja Metalowa, Oddział w Poznaniu, 60-681 Poznań, ul. Jerzego Suszki 10
1077SERW-CABIND POLAND Sp. z o.o., Leśnianka 73
1078SIEĆ KONKRET sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 22
1079SIEGIENIA-AUBI Sp. z o.o., 46-203 Kluczbork, ul. Ossowskiego 64
1080SILOCO SIESS v LEO&CO (GmbH&CoKG) Oddział Polska, 47-300 Krapkowice, ul. Limanowskiego 53
1081SILOCO SIESS v LOE-CO (GmbH&CoKG), 47-300 Krapkowice, Rogów Opolskie, ul. Ks. Zuga 7
1082SKAŁA Sp. z o.o., 43-100 Tychy, ul. Towarowa 23
1083Sklep Mięsno-Wędliniarski PIGI, 31-150 Kraków, Rynek Kleparski 10
1084Sklep Wielobranżowy OGRODNIK Hurt Detal Wiesław Pieśniewski , 45-035 Opole, ul. Nysy Łużyckiej 58
1085Sklep Wielobranżowy OGRODNIK Weronika i Wiesław Pleśniewscy, ul. Nysy Łużyckiej 58, 45-035 Opole
1086Skład Wyrobów Drzewnych w Kolonowskich, 46-058 Kolonowskie, ul. Opolska 29
1087Skład Wyrobów Drzewnych w Opolu, 45-131 Opole, ul. Cygana 6
1088Skład Wyrobów Drzewnych w Strzelcach Opolskich, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Mickiewicza 8
1089SORBOG –SERVICE Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Produkcyjno Usługowe sp. z o.o. 03-550 Warszawa, ul. Goławicka 4/24
1090SPLOT sp. z o.o. Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego, 46-200 Kluczbork, ul. Jagielońska 4
1091SPLOT Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego, 46-200 Kluczbork, ul. Hanki Sawickiej 4
1092SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Głuchołazach, 48-340 Głuchołazy
1093SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Prudniku, 48-200 Prudnik
1094SPOŁEM Związek Gospodarczy Spółdzielni Oddział w Grodkowie
1095SPOŁEM Związek Gospodarczy Spółdzielni Oddział w Nysie
1096SPOŁEM Związek Gospodarczy Spółdzielni Oddział w Prudniku
1097Spółdzielcza Hurtownia Międzypowiatowa Samopomoc Chłopska w Brzegu, ul. Oławska 48
1098Spółdzielcza Hurtownia Międzypowiatowa Samopomoc Chłopska w Prudniku, ul. Marchlewskiego 27
1099Spółdzielnia Emerytów, Rencistów i Inawlidów RENCISTA w Opolu, ul. Powstańców Śl. 2
1100Spółdzielnia Handlowa Prudnik, 48-200 Prudnik, ul. Prążyńska 17
1101Spółdzielnia Handlowa, 48-200 Prudnik, ul. Prążyńska 17
1102Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna "SCh" w Dąbrowie Górniczej, 42-520 Dąbrowa Górnicza, ul. Osiedle Robotnicze 6
1103Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna "SCh" w Dąbrowie Górniczej, 42-523 Łosień, ul. Przedziałowa 18
1104Spółdzielnia Handlowo Usługowa, 47-150 Leśnica, ul. Kościuszki 2
1105Spółdzielnia im. L. Braillea Zakład Pracy Chronionej, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, ul. Pułaskiego 24
1106Spółdzielnia Inwalidów im. Boh. Westerplatte w Kluczborku, 46-200 Kluczbork, ul. Ścigiennego 4/6
1107Spółdzielnia Inwalidów PERSPEKTYWA w Opolu, ul. Fabryczna 2a
1108Spółdzielnia Kółek Rolniczych Dobrzeń Wielki z/s 46-080 Chróścice, ul. Powstańców 45
1109Spółdzielnia Kółek Rolniczych Dobrzeń Wlk. z/s w Chróścicach, Zespołowe Gospodarstwo Rolne w Krzanowicach, 46-020 Czarnowąsy
1110Spółdzielnia Kółek Rolniczych Kujakowice Górne
1111Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Baborowie
1112Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Branicach
1113Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Branicach Zakład Usług Mechanizacyjnych w Branicach
1114Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Branicach Zakład Usług Mechanizacyjnych w Turkowie
1115Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Branicach Zakład Usług Mechanizacyjnych we Włodzieninie, 48-144 Włodzienin
1116Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Dąbrowie
1117Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kałkowie, 48-364 Kałków
1118Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kluczborku, ul. Mickiewicza 11
1119Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Komprachcicach, 46-070 Komprachcice
1120Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Korfantowie, 49-137 Korfantów, ul. Kościuszki 4
1121Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Ligocie Turawskiej, 46-046 Turawa, ul. Główna 50
1122Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Lubrzy, 48-231 Lubrza, ul. Wolności 56
1123Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Łambinowicach z/s 48-315 Jasienica Dolna
1124Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Pałowiczkach, 47-280 Pawłowiczki, ul. Wyzwolenia 3
1125Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Prudniku Zakład Naprawczy w Moszczance
1126Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Prudniku Zakład Urządzeń Mechanicznych Czyżowice
1127Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Prudniku Zakład Urządzeń Mechanicznych Rudziczka
1128Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Prudniku Zakład Urządzeń Mechanicznych Szybowice
1129Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Prudniku, 48-200 Prudnik, ul. Tkacka 1
1130Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Reńskiej Wsi, 47-208 Reńska Wieś, ul. Fabryczna 6
1131Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Ścinawie Nyskiej z/s 48-323 Wierzbięcice
1132Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Turawie z/s w Kotorzu Małym, 46-045 Turawa
1133Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Walcach
1134Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Wilkowie, 46-113 Wilków
1135Spółdzielnia Kółek Rolniczych, 48-100 Głubczyce, ul. Grunwaldzka 25
1136Spółdzielnia Mieszkaniowa PODZAMCZE w Wałbrzychu, 58-316 Wałbrzych, al. Podwale 1
1137Spółdzielnia Mieszkaniowa Właścicieli, 48-320 Skoroszyce, ul. Działkowa 21
1138Spółdzielnia Mieszkaniowa ZGODA, 49-300 Brzeg, ul. Robotnicza 5
1139Spółdzielnia Mleczarska w Krapkowicach, 47-300 Krapkowice, ul. Parkowa 2
1140Spółdzielnia Niewidomych im. L. Braillea w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Pułaskiego 24
1141Spółdzielnia Ogrodnicza z Odpowiedzialnością Udziałami w Skierniewicach, Rynek 6
1142Spółdzielnia Ogrodniczo Pszczelarska w Nysie, 48-304 Nysa, ul. Prudnicka 3
1143Spółdzielnia Ogrodniczo Pszczelarska w Skierniewicach z/s w Strobowie, 96-100 Skierniewice, Strobów
1144Spółdzielnia Pracy Budowlana SCh w Opolu Zakład w Strzelcach Opolskich, ul. Budowlanych 7
1145Spółdzielnia Pracy Handlowo Usługowa im. 3 Maja, 46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 16/18
1146Spółdzielnia Pracy Handlowo Usługowa Samopomoc Chłopska 49-300 Brzeg, ul. Armii Krajowej 27
1147Spółdzielnia Pracy Krawców PIONIER, 98-432 Łubnice k/Wielunia
1148Spółdzielnia Pracy Odzieżowo Skórzana w Brzegu
1149Spółdzielnia Pracy Stolarzy w Krapkowicach, 47-300 Krapkowice, ul. Kamienna 4
1150Spółdzielnia Produkcyjno Budowlana SCh w Opolu
1151Spółdzielnia Produkcyjno Budowlana SCh w Opolu Zakład w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Piastowska
1152Spółdzielnia Produkcyjno Budowlana SCh w Opolu Zakład w Strzelcach Opolskich, ul. Budowlanych 7
1153Spółdzielnia Produkcyjno Handlowa w Fałkowicach, 46-034 Pokój
1154Spółdzielnia Produkcyjno Usługowo Handlowa w Nysie, ul. Piastowska 33a
1155Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa w Nysie
1156Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Lewinie Brzeskim
1157Spółdzielnia Turystyczno Gospodarcza Samopomoc Chłopska w Opolu
1158Spółdzielnia Usług Rolniczych Branice z/s w Wysokiej, 48-140 Branice
1159Spółdzielnia Usług Rolniczych Dąbrowa, 49-120 Dąbrowa
1160Spółdzielnia Usług Rolniczych Dobrzeń Wielki z/s w Dobrzeniu Małym
1161Spółdzielnia Usług Rolniczych Kluczbork z/s w Smardach Górnych, 46-247 Smardy Górne
1162Spółdzielnia Usług Rolniczych Reńska Wieś z/s w Większycach, 47-208 Reńska Wieś
1163Spółdzielnia Usług Rolniczych w Walcach, 47-344 Walce, ul. Eichendorfa 9
1164Spółdzielnia Usług Rolniczych w Baborowie, 48-120 Baborów, ul. Powstańców 90
1165Spółdzielnia Usług Rolniczych w Branicach, 48-140 Branice, ul. Żymierskiego 94a
1166Spółdzielnia Usług Rolniczych w Kluczborku, ul. Damrota 28
1167Spółdzielnia Usług Rolniczych w Korfantowie, ul. Kościuszki 4
1168Spółdzielnia Usług Rolniczych w Ligocie Dolnej
1169Spółdzielnia Usług Rolniczych w Pakosławicach, 48-313 Reńska Wieś
1170Spółdzielnia Usług Rolniczych w Polskiej Cerekwi, 47-260 Polska Cerekiew, ul. K, Miarki 32
1171Spółdzielnia Usług Rolniczych w Popielowie z/s 49-325 Karłowice
1172Spółdzielnia Usług Rolniczych w Wilkowie, 46-113 Wilków
1173Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu, 47-150 Leśnica, ul. Kościuszki 2
1174Stacja Doświadczalna Oceny Odmian, 46-034 Pokój, ul. Wolności 34
1175STALBUD Przedsiębiorstwo Robót Technicznych sp. z o.o., 46-100 Namysłów, Jastrzębie Śląskie, ul. Dworcowa 14
1176Stalingrodzkie Okręgowe Zakładu Tuczu Przemysłowego w Bytomiu Tuczarnia w Rozwadzy, ul. Powst. Warszawskich 34a
1177Stalingrodzkie Okręgowe Zakładu Tuczu Przemysłowego w Bytomiu, Tuczarnia Zawada, ul. Powst. Warszawskich 34a
1178Stalingrodzkie Okręgowe Zakłady Młynarskie, Przedsiębiotrstwo Państwowe, Młyn w Oleśnie Śląskim, ul. Kościuszki 28
1179Stalingrodzkie Okręgowe Zakłady Tuczu Przemysłowego w Bytomiu, Tuczarnia Dębowa, ul. Powst. Warszawskich 34a
1180Stalingrodzkie Okręgowe Zakłady Tuczu Przemysłowego w Bytomiu, ul. Powstańców Warszawskich 34a, Tuczarnia w Olszance
1181Stalingrodzkie Przedsiębiorstwo Produkcji Pomocniczej Budownictwa Przemysłowego, Zakłady Drzewne nr 29 w Namysłowie, ul. Stalina 23
1182STANDARDKESSEL POLSKA Sp. z o.o., 00-654 Warszawa, ul. Śniadeckiego 21/9
1183STANDARDKESSEL POLSKA Sp. z o.o., 40-241 Katowice, ul. Hutnicza 3
1184STANDARKOCIOŁ Sp. z o.o., 00-654 Warszawa, ul. Śniadeckiego 21/9
1185STANPOL Sp. z o.o. w Jankowicach Wielkich, 49-334 Czeska Wieś, Jankowice Wielkie 12
1186STARPOL Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Sp. z o.o., 48-340 Głuchołazy, Konradów 175
1187STOBRAWA Spółdzielnia Inwalidów w Kluczorku, 46-200 Kluczbork, ul. Grunwaldzka 20
1188STOLBUD Zakłady Stolarski Budowlanej Przedsiębiorstwo Państwowe, 46-100 Namysłów, ul. Boh. Warszawy 17
1189STOLOPEX Sp. z o.o., 45-131 Opole, ul. Cygana 5
1190Strikowestofen Polska Sp. z o.o., 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Zakładowa 5-7
1191STRUXI Sp. z o.o., 45-011 Opole, ul. Młyńska 1
1192Strzeleckie Zakłady Przemysłu Terenowego w Strzelcach Opolskich, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Krakowska 71
1193SUKCES s.c. PPHU Z. Stańczak K.Wilk, 45-022 Kępa k/Opola, ul. Wróblińska 30a
1194SUKCES s.c. Wilk i Stańczak Firma Usługowa, 45-355 Opole, ul. 1 Maja 30a
1195SUKCES s.c. Wilk i Stańczak, 45-315 Opole, Zielonogórska 4
1196SUPROL Spółdzielnia Usługowo-Produkcyjna, 46-080 Chróścice, ul. J. Cebuli 6
1197SZELBUD Sp. z o.o., 45-323 Opole, ul. Zielonogórska 3
1198Szkolny Ośrodek Szkolno-Wypoczynkowy w Zieleńcu-depozyt Urzędu Miasta Opola
1199Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grabinie, 49-100 Niemodlin, Grabin, ul. Nyska 90
1200Szkoła Podstawowa w Grabinie, ul. Nyska 90, gm. Niemodlin
1201Szkoła Podstawowa w Gryżowie, Gryżów 84, 48-325 Ścinawa Mała
1202Szkoła Podstawowa w Ochodzach, 46-070 Komprachcice, ul. Opolska 34
1203Szkoła Podstawowa w Rzymkowicach, 48-224 Przechód, Rzymkowice 7
1204Szpital Powiatowy im. Franciszka Raszeji w Prudniku
1205Szpital Powiatowy w Żaganiu, ul. Żelazna 1
1206Szpital Rejonowy im. Tytusa Chałubińskiego w Głogówku
1207Szpital Rejonowy w Prószkowie, 46-060 Prószków - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
1208Śląski Reiffeisen S.A. w Strzelcach Opolskich, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Opolska 18
1209Śląskie Konsorcjum Ekologiczne w Opolu, 45-125 Opole, ul. Składowa 2, Box 308
1210Śląskie Okręgowe Zakłady Młynarskie, Przedsiębiorstwo Państwowe, Młyn w Oleśnie Śląskim, ul. Kościuszki 28
1211Śląskie Zakłady Pluszu i Dywanów KIETRZ Przedsiębiorstwo Państwowe Wyodrębnione, Oddział w Bielsku Białej, ul. Szara 22
1212ŚLĘŻA Spółdzielnia Pracy Mineralno Chemiczna, 45-064 Opole, ul. Kołłątaja 11
1213ŚLĘŻA Spółdzielnia Pracy MIneralno Chemiczna, 47-320 Gogolin, ul. Armii Czerwonej 2
1214ŚLĘŻA Spółdzielnia Pracy, Kopaliny Mineralne i Materiały Budowlane, 46-059 Zawadzkie, ul. 15 Grudnia 13
1215ŚRÓDMIEŚCIE Warszawskie Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Przedsiębiorstwo Państwowe, 00-950 Warszawa, ul. Świętokrzyska 14
1216Tartak Przemysłu Leśnego PP w Istebnej
1217Tartak Przemysłu Leśnego PP w Ustroniu
1218TECH-TRADE (j.v.) sp. z o.o., 45-372 Opole, ul. Kośnego 70
1219Techniczna Obsługa Rolnictwa P.P. Górnośląskie Warsztaty Okręgowe w Komprachcicach
1220Techniczna Obsługa Samochodów Okręgu Opolskiego, Okręgowa Stacja Obsługi Nr 78, Opole, ul. Oleska 79
1221TeDrive Poland Sp. z o.o., Praszka, ul. Kaliska 72
1222TEEKANNE POLSKA Sp. z o.o., 30-719 Kraków, ul. Gromadzka 46
1223TERM-TECHNIK Sp. z o.o., 47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. Chrobrego 54
1224TERMOPOL 1 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Sp. z o.o. Oddział w Przemyślu, 37-700 Przemyśl, ul. Batorego 26
1225TERMOPOL 1 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Sp. z o.o. Oddział w Rzeszowie
1226TERMOPOL 1 Sp. z o.o. Oddział w Lęborku
1227TERMOPOL 1 Sp. z o.o. Oddział w Tarnowie, 33-100 Tarnów, ul. Romanowicza 38a
1228TERMOPOL 1 Sp. z o.o. w Świebodzicach, ul. Wałbrzyska 18
1229TERMOPOL Antoni Białous Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe, 58-160 Świebodzice, ul. Wałbrzyska 18
1230TERSTAL Sp. z o.o., 47-120 Zawadzkie, ul. Ks. Wajdy 1
1231THL Sp. z o.o., 30-363 Kraków, ul. Rydlówka 5
1232THL Sp. z o.o., 33-300 Nowy Sącz, ul. Krajewskiego 27
1233TOKANA Hurtownia, A.P. Rzęsikowscy, 45-315 Opole, ul. Głogowska 23
1234TOMA PLUS REVENSBURGER Sp. z o.o., 40-816 Katowice, ul. Pukowca 15c
1235TOMAPOL Sp. z o.o., 40-600 Katowice, ul. Kościuszki 229
1236TOMAX Sp. z o.o. PHUP, 44-875 Katowice, ul. Chrobrego 26/34
1237TOP LIBERO Sp. z o.o. w Paczkowie
1238Towarzystwo Handlu Zagranicznego INTERPEGRO Warszawa Sp. z o.o., Zakład Produkcyjno Handlowy, 49-244 Chróścina Nyska
1239Towarzystwo Importowo Eksportowe ART. GLAS PLUS, 45-309 Opole, ul. Ozimska 72a
1240Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Wojewódzki, ul. Krakowska 41, 45-075 Opole
1241TRADEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo Składowe w Nysie, 48-300 Nysa, ul. Chodowieckiego 9
1242TRANS-LAS Sp. z o.o. w Lipnie, 49-130 Tułowice, Lipno 33
1243TRANSBUD NYSA Przedsiębiorstwo Państwowe w Nysie, 48-300 Nysa, ul. Mickiewicza 99
1244TRANSBUD OPOLE Przedsiębiorstwo Państwowe, Oddział w Nysie, 48-300 Nysa, ul. Mickiewicza 99
1245TRANSDREW s.c. PUH w Murowie, 46-030 Murów
1246TRANSFORTE Sp. z o.o., 61-602 Poznań, ul. Mandarynkowa 3
1247TRANSMLECZ Wojewódzki Zakład Transportu Mleczarskiego Oddział w Kędzierzynie-Koźlu, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. Piastowska 89
1248TRANSMLECZ Wojewódzki Zakład Transportu Mleczarskiego Oddział w Krapkowicach, 47-300 Krapkowice, ul. Parkowa 2
1249Triax sp. z o.o., 00-828 Warszawa, Al. Jana Pawła II 15
1250TRIAX Sp. z o.o.,50-984 Wrocław, Al. Gen. Józefa Hallera 52
1251TTI INVENTEL S.A., 45-752 Opole, ul. Dworska 2b
1252TTI Systemy Alarmowe Sp. z o.o., 45-372 Opole, ul. Kośnego 70
1253TTI Telecom & Security Network S.A., 45-752 Opole, ul. Dworska 2b
1254TWÓRCZOŚĆ Zakłady Wytwórcze Przemysłu Różnego Spółdzielnia Pracy, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. Koszykowa 23-tylko dokumentacja syndyka
1255UDZIAŁOWA S.A., 42-201 Częstochowa, ul. Mielczarskiego 1/3
1256UNI-BUD Zakład Remontowo-Budowlany Sp. z o.o., 46-300 Olesno, ul. Częstochowska 9
1257UNIMASZ Zakład Urządzeń Technologicznych Przedsiębiorstwo Państwowe w Białymstoku Zakład Produkcyjny w Olsztynie, 10-602 Olsztyn, ul. Pstrowskiego 16
1258UNIMASZ Zakład Urządzeń Technologicznych Przedsiębiorstwo Państwowe, 15-113 Białystok, ul. Szosa Północno-Obwodowa 38
1259UNIMASZ Zakład Urządzeń Technologicznych Sp. z o.o., 15-113 Białystok, ul. Szosa Północo-Obwodowa 38
1260UNITRA-UNIMA Zakłady Maszyn i Urządzeń Technologicznych, Zakład nr 5 w Olsztynie, 10-506 Olsztyn, ul. Kętrzyńskiego 7
1261Urszula Litwora Firma "Głogowianka", 48-250 Głogówek, ul. Mickiewicza 19
1262Urząd Gminy Skarbimierz, ul. Parkowa 12, Skarbimierz Osiedle, 49-318 Skarbimierz
1263Urząd Gminy w Komrpachcicach
1264Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego w Opolu
1265Urząd Miasta w Leśnicy
1266Urząd Miasta w Opolu
1267Usługowa Spółdzielnia Pracy w Opolu Oddział w Grodkowie, 49-200 Grodków, ul. Słowackiego 4
1268Usługowo Produkcyjna Spółdzielnia Pracy, 49-300 Brzeg, ul. Chrobrego 1
1269Usługowo Wytwórcza Spółdzielnia Pracy, 48-300 Nysa, ul. Piastowska 33a
1270UWE-ECO Ochrona Środowiska-Technika Sp. z o.o. Oddział, 47-217 Raszowa, ul. Góra Św. Anny 98
1271UWE-ECO Ochrona Środowiska-Technika Sp. z o.o. Oddział, 49-100 Niemodlin, Al. Wolności 30
1272UWE-ECO Ochrona Środowiska-Technika Sp. z o.o., 47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. G. Morcinka 9
1273VEGA Dom Wydawniczo Handlowy S.A., Warszawa, ul. Konstruktorska 6
1274VEGA GLOB Sp. z o.o. Oficyna Wydawnicza, Warszawa, ul. Konstruktorska 6
1275VISTEON POLAND S.A., Praszka, ul. Kaliska 72
1276VULKAN POLSKA Sp. z o.o., 53-428 Wrocław, ul. Żelazna 46
1277WAŁBRZYCH Klub Piłkarski, 59-304 Wałbrzych, ul. Ratuszowa 6B
1278WAMEX Sp. z o.o., 41-902 Bytom, ul. Mickiewicza 68
1279WARSZAWA-CENTRUM Przedsiębiorstwo Budownictwa Miejskiego
1280WARSZAWA-ŚRÓDMIEŚCIE Kombinat Budownictwa Miejskiego
1281Warszawskie Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe ŚRÓDMIEŚCIE Przedsiębiorstwo Państwowe, 00-950 Warszawa, ul. Świętokrzyska 14
1282Warszawskie Przemysłowe Zjednoczenie Budowlane nr 3, Zakłady Drzewne w Namysłowie, ul. Polna 1
1283Warsztaty Szkolne Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie, 49-200 Grodków, ul. Krakowska 20
1284Warsztaty Szkolne Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie, 49-300 Grodków, ul. Krakowska 20
1285WELUR S.A. Zakład Tkanin Dekoracyjnych w Kietrzu, 48-130 Kietrz, ul. Wojska Polskiego 24
1286WGI Financial Sp. z o.o., 00-861 Warszawa, ul. Chłodna 51
1287WGI Financial Sp. z o.o., 00-861 Warszawa, ul. Chłodna 51
1288Wiejski Ośrodek Zdrowia Biedrzychowice
1289Wiejski Ośrodek Zdrowia Dytmarów
1290Wiejski Ośrodek Zdrowia Gostynia
1291Wiejski Ośrodek Zdrowia Moszczanka
1292Wiejski Ośrodek Zdrowia Przechód
1293Wiejski Ośrodek Zdrowia Skrzypiec
1294Wiejski Ośrodek Zdrowia Smicz
1295Wiejski Ośrodek Zdrowia Szybowice
1296Wiejski Ośrodek Zdrowia Ścinawa
1297Wielkopolskie Zakłady Przemysłu Owocowo Warzywnego Zakład Przetówrstwa Owocowo Warzywnego, ul. Armii Czerwonej 9, 64-200 Wolsztyn
1298Wielobranżowa Spółdzielnia Usług Rzemieślniczych w Brzegu
1299Wielobranżowe Ogólnokrajowe Przedsiębiorstwo EKOPOL SP. z o.o. w Warszawie jednostka gospodarki uspołecznionej Oddział we Wrocławiu, 53-637 Wrocław, ul. Długa 23
1300Wielobranżowe Ogólnokrajowe Przedsiębiorstwo SILPOL Sp. z o.o., 44-100 Gliwice, ul. 1 Maja 28
1301Wielobranżowe Okręgowe Przedsiębiorstwo EKOPOL Sp. z o.o. w Warszawie O/Opole, ul. Składowa
1302Wielobranżowe Okręgowe Przedsiębiorstwo SILPOL Zakład Terenowy "Niwki" k/Strzelec Opolskich
1303Wielobranżowe Przedsiębiorstwo EKO-PAWOK Sp. z o.o. w Opolu Dyrekcja w Tułowicach Małych 2/4
1304Wielobranżowe Przedsiębiorstwo EKO-PAWOK Sp. z o.o., 49-100 Niemodlin, ul. Opolska 58
1305Wielobranżowe Przedsiębiorstwo EKOPOL-OPOLSKI Sp. z o.o., 45-057 Opole, ul. Ozimska 19, Box 308
1306WIL CONSULTING Sp. z o.o., 60-808 Poznań, ul. Zeylanda 9/3
1307Wojewódzka Spółdzielnia Mleczarska w Opolu, Zakład Mleczarski w Krapkowicach, 47-300 Krapkowice, ul. Parkowa 2
1308Wojewódzka Spółdzielnia Ogrodniczo Pszczelarska w Opolu, Oddział w Nysie, ul. Prudnicka 3
1309Wojewódzka Spółdzielnia Ogrodniczo Pszczelarska w Skierniewicach, ul. Kościuszki 6, 96-100 Skierniewice
1310Wojewódzka Usługowa Spółdzielnia Pracy w Opolu Oddział w Brzegu
1311Wojewódzka Usługowa Spółdzielnia Pracy w Opolu Oddział w Grodkowie, 49-200 Grodków, ul. Słowackiego 8
1312Wojewódzka Usługowa Spółdzielnia Pracy w Opolu Oddział w Krapkowicach, 47-300 Krapkowice, ul. Opolska 75
1313Wojewódzka Usługowa Spółdzielnia Pracy w Opolu, 45-064 Opole, ul. Kołłątaja 11
1314Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Opolu, ul. Dubois 36
1315Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny im. św. Jadwigi, ul. Wodociągowa 4, 45-221 Opole
1316Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Branicach, 48-140 Branice, ul. Szpitalna 18
1317Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska Hurtownia Międzypowiatowa Koźle-Port, ul. Portowa 61
1318Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska Hurtownia Międzypowiatowa Reńska Wieś
1319Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska Oddział Budowlano-Montażowy w Grodkowie, ul. Kościuszki 6
1320Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Brzegu Baza Magazynowa w Niemodlinie
1321Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Opolu
1322Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Opolu Zakład Gospodarczy w Nysie
1323Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Opolu Zakład Gospodarczy w Prudniku Baza Magazynowa, 47-300 Krapkowice
1324Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Opolu Zakład Gospodarczy, 47-300 Krapkowice, ul. Kamienna 9
1325Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Opolu Zakład Handlu Odzieżą i Włóknem, 47-208 Reńska Wieś
1326Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Opolu, Baza Magazynowa w Niemodlinie
1327Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Opolu, Zakład Gospodarczy w Brzegu, 49-300 Brzeg, ul. Marchlewskiego 27
1328Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska Zakład Inwestycji i Budownictwa w Opolu Oddział w Grodkowie, 49-200 Grodków, ul. Kościuszki 6
1329Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska Zakład Obrotu Artykułami Przemysłowymi i Spożywczymi Opole, Oddział 47-208 Reńska Wieś
1330Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska Zakład Obrotu Przetwórstwa Owocowo-Warzywna Kędzierzyn, ul. Kozielska 2
1331Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Zakład Budownictwa w Głogówku-Łowkowicach
1332Wojewódzki związek Gminnych Spółdzielni Zakład Handlu w Opolu Hurtownia Międzypowiatowa w Prudniku, ul. Marchlewskiego 27
1333Wojewódzki Związek Spółdzielni Rolniczych "Samopomoc Chłopska" Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Oddział Handlu Opałem w Bytomiu, ul. Radziecka 2
1334Wojewódzki Związek Spółdzielni Rolniczych "Samopomoc Chłopska", 40-955 Katowice, ul. Zabrska 10
1335Wojewódzki Związek Spółdzielni Rolniczych Samopomoc Chłopska w Opolu
1336Wojewódzki Związek Spółdzielni Rolniczych Samopomoc Chłopska w Opolu Zakład Gospodarczy w Nysie
1337Wojewódzki Związek Spółdzielni Rolniczych Samopomoc Chłopska Zakład Inwestycji i Budownictwa Opole Oddział Kędzierzyn-Koźle
1338Wojewódzki Związek Spółdzielni Rolniczych Samopomoc Chłopska Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa w Opolu Hurtownia w Niemodlinie
1339Wojewódzkie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Opolu, 45-082 Opole, ul. Piastowska 12
1340Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Artykułami Codziennego Użytku Oddział w Nysie, 48-300 Nysa, ul. Chodowieckiego 9
1341Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Spożywczego Oddział w Prudniku
1342Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Baza Opasowa Dąbrowa Namysłowska
1343Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Baza Opasowa w Miodarach
1344Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Baza Opasowa w Olszance
1345Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Baza Opasowa w Polkowskim
1346Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Elektrociepłownia II Opole-Wspód, 45-449 Opole, ul. Nowotki 23
1347Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Magazyny Konserw w Jędrzejowie, 48-300 Nysa, ul. Otmuchowska
1348Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Oddział Gospodarki Zwierzętami Rzeźnymi w Koźlu
1349Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Oddział Gospodarki Zwierzętami Rzeźnymi w Opolu, Ośrodek Doświadczalny w Prądach
1350Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Oddział Gospodarki Zwierzętami Rzeźnymi w Prudniku, ul. Piastowska 53
1351Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Oddział Skupu Zwierząt Rzeźnych w Oleśnie Śląskim, ul. Powstańców 1
1352Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Oddział Skupu Zwierząt Rzeźnych w Oleśnie Śląskim, ul. Powstańców 1, Baza Kontumacyjna Kobyla Góra
1353Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Oddział w Toszku
1354Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Powiatowy Oddział Gospodarki Zwierzętami Rzeźnymi w Koźlu Tuczarnia w Dębowej
1355Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Powiatowy Oddział Gospodarki Zwierzętami Rzeźnymi w Strzelcach Opolskich, Tuczarnia w Rozwadzy
1356Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Rejonowy Oddział Gospodarki Zwierzętami Rzeźnymi w Opolu Tuczarnia w Olszance
1357Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Rejonowy Oddział Gospodarki Zwierzętami Rzeźnymi w Opolu Tuczarnia w Zawadzie
1358Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Rejonowy Oddział Gospodarki Zwierzętami Rzeźnymi w Opolu, ul. Józefa Walecki 2
1359Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Tuczarnia Trzody Chlewnej w Dębowej
1360Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Tuczarnia Trzody Chlewnej w Zawadzie
1361Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Tuczarnia Trzody w Boguchwałowie
1362Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Tuczarnia w Prądach
1363Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Tuczarnia w Wołczynie
1364Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Zakład Mięsny w Raciborzu, ul. 1 Maja 12
1365Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Zakład Produkcji Śrutu Kostnego w Grodkowie, 49-200 Grodków, ul. Wrocławska 63
1366Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Zakład Transportu Przemysłu Mięsnego w Opolu, Reymonta 22
1367Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Zakłady Mięsne w Raciborzu Tuczarnia i Baza Opasowa w Boguchwałowie
1368Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Zakłady Mięsne w Raciborzu Tuczarnia w Dębowej
1369Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Zakłady Mięsne w Raciborzu, Sekcja Skupu w Koźlu, Zakłady Mięsne w Dębowej
1370Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu Zakłady Mięsne w Raciborzu, Tuczarnia w Dębowej
1371Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu, 45-066 Opole, ul. Reymonta 41
1372Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu, 45-315 Opole, ul. Głogowska 37
1373Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego w Opolu, Oddział w Toszku
1374Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego "PZZ" w Częstochowie Młyn i Płatkania w Oleśnie Śląskim, 46-300 Olesno, ul. Kościuszki 28
1375Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego "PZZ" w Opolu Zakłady Zbożowo Młynarskie w Oleśnie Śląskim, ul. Kościuszki 28
1376Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Turystyki w Opolu Hotel OPOLE, 45-075 Opole, ul. Krakowska 59, Agenci W.Piotrowska-Stalaryk, J.Grądowy
1377Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Turystyki w Opolu Hotel OPOLE, 45-075 Opole, ul. Krakowska 59, Agent W. Piotrowska-Stalaryk
1378Wojewódzkie Zakłady Mięsne w Opolu, ul. Reymonta 41
1379Wojewódzkie Zjednoczenie Przedsiębiorstw Wodno-Melioracyjnych, 45-952 Opole, ul. Oleska 19a
1380Wojskowe Zakłady Graficzne Przedsiębiorstwo Państwowe, 00-907 Warszawa, ul. Grzybowa 77
1381WOJTPOL Sp. z o.o., 48-317 Korfantów, ul. Fabryczna 2
1382Wolsztyńskie Zakłady Przemysłu Terenowego Wolsztyn, ul. Armii Czerwonej 9
1383Wolsztyńskie Zakłady Przemysłu Terenowego Zakład Rakoniewice
1384Wrocławska Szkoła Menadżerów Sp. z o.o. w Opolu, 45-036 Opole, ul. Luboszycka 9a
1385Wspólny Dom Sp. z o.o. w Opolu
1386WSZYSTKO DLA BIURA Sp. z o.o., 00-839 Warszawa, ul. Towarowa 22
1387WURTHPOL Opole
1388Wydawnictwo Artystyczno Graficzne Prasa Redakcja w Krakowie, ul. Sławkowska 32
1389Wydawnictwo Artystyczno Graficzne Prasa Redakcja Wojewódzka w Katowicach, ul. 3 Maja 36
1390Wydawnictwo Artystyczno Graficzne Prasa Redakcja Wojewódzka w Poznaniu, ul. Świrczewskiego 3
1391Wydawnictwo Artystyczno Graficzne Prasa-Książka-Ruch Redakcja w Krakowie, ul. Sławkowska 32
1392Wydawnictwo Artystyczno Graficzne Prasa-Książka-Ruch Redakcja Wojewódzka w Katowicach, ul. 3 Maja 36
1393Wydawnictwo Artystyczno Graficzne Prasa-Książka-Ruch Redakcja Wojewódzka w Poznaniu, ul. Świerczewskiego 3
1394Wydawnictwo Artystyczno Graficzne RSW Prasa Oddział w Szczecinie, pl. Hołdu Pruskiego 8
1395Wydawnictwo Artystyczno Graficzne RSW Prasa Redakcja w Białymstoku, ul. Podedwornego 12A
1396Wydawnictwo Artystyczno Graficzne RSW Prasa Redakcja Wojewódzka w Gdańsku
1397Wydawnictwo Artystyczno Graficzne RSW Prasa Redakcja Wojewódzka w Łodzi
1398Wydawnictwo Artystyczno Graficzne RSW Prasa-Książka-Ruch Oddział w Szczecinie, 70-550 Szczecin, pl. Hołdu Pruskiego 8
1399Wydawnictwo Artystyczno Graficzne RSW Prasa-Książka-Ruch Redakcja w Białymstoku, ul. Podedwornego 12A
1400Wydawnictwo Artystyczno Graficzne RSW Prasa-Książka-Ruch Redakcja w Rzeszowie, 35-025 Rzeszów, ul. Marchlewskiego 19
1401Wydawnictwo Artystyczno Graficzne RSW Prasa-Książka-Ruch Redakcja Wojewódzka w Gdańsku
1402Wydawnictwo Artystyczno Graficzne RSW Prasa-Książka-Ruch Redakcja Wojewódzka we Wrocławiu, 50-062 Wrocław, Pl. Solny 14
1403Wydawnictwo Artystyczno Graficzne RSW Prasa-Książka-Ruch, Warszawa, ul. Smolna 10
1404Wydawnictwo Artystyczno-Graficzne RSW PRASA, Redakcja Wojewódzka we Wrocławiu, 50-062 Wrocław, Plac Solny 14
1405Wynajem Usługi Serwis Maszyn Górniczych WYMAG Mysłowice S.A., 41-400 Mysłowice, ul. k. Miarki 36
1406WYNPRO SOLUTIONS Sp. z o.o. w Baranowie
1407Wytwórczo Usługowa Spółdzielnia Pracy w Grodkowie
1408Wytwórczo Usługowa Spółdzielnia Pracy w Krapkowicach
1409Wytwórczo Usługowa Spółdzielnia Pracy w Opolu Oddział w Grodkowie
1410WZGS "Samopomoc Chłopska" w Opolu Zakład Gospodarczy, 46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 16/18
1411WZSR OPOLE Zakład Gospodarczy, 46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 20
1412WZUW Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe, 59-300 Lubin, ul. Przemysłowa 3
1413ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH Klub Sportowy, 59-304 Wałbrzych, ul. Ratuszowa 6B
1414ZAGWIŹDZIE Zakład Narzędzi Gospodarczych Przedsiębiorstwo Państwowe, Zagwiździe, ul. Lipowa 44, 46-030 Murów
1415Zakład Automatyki i Pomiarów POMAT 2 Sp. z o.o., 45-240 Opole, ul. Zapłocie 12
1416Zakład Automatyki i Pomiarów POMAT Piotr Iwanków sp.j., Zapłocie 12, 45-240 Opole
1417Zakład Automatyki i Pomiarów POMAT, 45-463 Opole, ul. Tysiąclecia 9
1418Zakład Budowlano Remontowy PGR w Brzegu, ul. Chrobrego 20/21
1419Zakład Budownictwa WZGS Samopomoc Chłopska Oddział Budowlano-Montażowy Kędzierzyn-Koźle
1420Zakład Budownictwa WZGS Samopomoc Chłopska Oddział Budowlano-Montażowy w Kluczborku, ul. Mickiewicza 20
1421Zakład Budownictwa WZGS Samopomoc Chłopska Oddział Budowlano-Montażowy w Strzelcach Opolskich, ul. Budowlanych 7
1422Zakład Budownictwa WZGS Samopomoc Chłopska Oddział Budowlano-Montażowy, 49-200 Grodków, ul. Kościuszki 6
1423Zakład Budownictwa WZGS Samopomoc Chłopska w Opolu, ul. 1 Maja 9
1424Zakład Budowy Aparatury Chemicznej w Kędzierzynie-Koźlu, 47-223 Kędzierzyn-Koźle
1425Zakład Budowy Nadwozi Samochodowych Przedsiębiorstwo Państwowe w Nysie, ul. Szlak Chrobrego 6
1426Zakład Gospodarczy WZGS Samopomoc Chłopska w Prudniku
1427Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, 47-300 Zdzieszowice, ul. Wschodnia 2
1428Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, 49-100 Niemodlin, Al. Wolności 30
1429Zakład Gospodarki Komunalnej, 49-100 Niemodlin, Al. Wolności 30
1430Zakład Inwestycji i Budownictwa WZGS w Opolu, Oddział Budowlano Montażowy w Strzelcach Opolskich, ul. Budowlanych 9
1431Zakład Montażu Układów Zasilających MAZ Sp. z o.o., 41-800 Zabrze, ul. Wolności 345a
1432Zakład Montażu Układów Zasilających MAZ Sp. z o.o., 44-100 Gliwice, ul. Lutycka 6
1433Zakład Montażu Układów Zasilających MAZ Sp. z o.o., 44-100 Gliwice, ul. Portowa 28
1434Zakład Obsługi Technicznej Miejskiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Urzędu Miasta Opola, pl. Wolności 7/8, 45-018 Opole
1435Zakład Obsługi Technicznej Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, 45-082 Opole, ul. Piastowska 14
1436Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Rejonowa w Korfantowie
1437Zakład Opieki Zdrowotnej w Białej
1438Zakład Opieki Zdrowotnej w Głogówku, ul. Konopnickiej 2
1439Zakład Opieki Zdrowotnej w Prudniku, ul. Piastowska
1440Zakład Państwowych Gospodarstw Rolnych, 49-325 Karłowice z/s w Kurzniach
1441Zakład Paszowo Utylizacyjnych w Gościszewie-Ustnicy
1442Zakład Prac Leśnych T. Gadecki I.Rybicki s.c., Lipno 34, 49-130 Tułowice
1443Zakład Prac Leśnych w Niemodlinie, 49-100 Niemodlin, ul. Korfantego 44
1444Zakład Produkcji Szklarniowej, 49-244 Chróścina Nyska
1445Zakład Przemysłu Drzewnego 34-300 Żywiec
1446Zakład Przemysłu Drzewnego 34-371 Ujsoły
1447Zakład Przemysłu Drzewnego 43-470 Istebna
1448Zakład Przemysłu Drzewnego w Grodźcu, 46-041 Grodziec, ul. Tartaczna 2
1449Zakład Przemysłu Drzewnego w Karłowicach, 49-325 Karłowice
1450Zakład Przemysłu Drzewnego w Kędzierzynie-Koźlu, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, ul. Tartaczna 1
1451Zakład Przemysłu Drzewnego w Kluczborku, 46-200 Kluczbork, ul. Wołczyńska 15
1452Zakład Przemysłu Drzewnego w Krapkowicach, 47-300 Krapkowice, ul. Prudnicka 11
1453Zakład Przemysłu Drzewnego w Murowie, 46-030 Murów, ul. Wolności 4
1454Zakład Przemysłu Drzewnego w Pokoju, 46-034 Pokój, ul. Wołczyńska 1
1455Zakład Przemysłu Drzewnego w Popielowie, 46-090 Popielów, ul. Dworcowa 66
1456Zakład Przemysłu Drzewnego w Rogalicach, 49-315 Mąkoszyce
1457Zakład Przemysłu Drzewnego w Suchym Borze, 46-053 Suchy Bór, ul. Tartaczna 1
1458Zakład Przemysłu Drzewnego w Szumiradzie, 46-275 Chudoba
1459Zakład Przemysłu Drzewnego w Zębowicach, 46-047 Radawie
1460Zakład Przemysłu Drzewnego w Żędowicach, 46-044 Żędowice, ul. Opolska 17
1461Zakład Przemysłu Pończoszniczego STELLA w Żyrardowie
1462Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Kozielska 2-4
1463Zakład Remonotow Budowlany Państwowych Gospodarstw Rolnych w Rozwadzy, 47--330 Zdzieszowice
1464Zakład Remonotow Budowlany Przemysłu Drzewnego w Opolu, ul. Budowlanych 101a
1465Zakład Remontowo Usługowy KS GÓRNIK w Wałbrzychu
1466Zakład Sprzętu Motoryzacyjnego POLMO w Praszce
1467Zakład Suchej Desylacji Drewna w Fosowskich, 47-113 Fosowskie, ul. Opolska 29
1468Zakład Transportowy Przemysłu Mięsnego w Opolu, ul. Reymonta 22
1469Zakład Usług Leśnych H. Dec. A. Zawisza s.c. Lipno, 49-130 Tułowice
1470Zakład Usług Leśnych s.c. 49-100 Niemodlin, ul. Daszyńskiego 15a
1471Zakładu Samochodowe Przedsiębiorstwo Państwowe w Nysie, Szlak Chrobrego 6
1472Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej w Praszce, ul. Złotoryjska
1473ZAKŁADY MECHANICZNE Spółdzielnia Pracy w Chróścicach, ul. Św. Jana 7
1474ZAKŁADY MECHANICZNE Spółdzielnia Pracy w Kędzierzynie-Koźlu, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. Piastowska 56
1475ZAKŁADY MECHANICZNE Spółdzielnia Pracy w Kluczborku, 46-200 Kluczbork, ul. 22 Lipca 27
1476ZAKŁADY MECHANICZNE Spółdzielnia Pracy w Opolu, 45-129 Opole, ul. Kępska 3
1477ZAKŁADY MECHANICZNE Spółdzielnia Pracy w Zakrzowie
1478Zakłady Metalowe Przemysłu Terenowego w Zagwiździu, ul. Lipowa 44, 46-030 Murów
1479Zakłady Mięsne w Opolu Przedsiębiorstwo Państwowe, ul. Reymonta 41
1480Zakłady Młynarskie Przedsiębiorstwo Państwowe w Oleśnie Śląskim, ul. Kościuszki 28
1481Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego, 46-200 Kluczbork, ul. Hanki Sawickiej 4
1482Zakłady Przemysłu Metalowego NYSA Przedsiębiorstwo Państwowe w Nysie
1483Zakłady Przemysłu Odzieżowego im. Obr. Pokoju PP Wyodrębnione, Głuchołazy, ul. 15 Grudnia 11-21
1484Zakłady Przemysłu Odzieżowego OMEX Sp. z o.o., 48-340 Głuchołazy, Al. Jana Pawła II 13
1485Zakłady Przemysłu Odzieżowego OMEX, Głuchołazy, ul. 15 Grudnia 11-21
1486Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego, 64-200 Wolsztyn, ul. Armii Czerwonej 9
1487Zakłady Sprzętu Motoryzacyjnego w Praszce, ul. Złotoryjska
1488Zakłady Tkanin Dekoracyjnych WELUR Przedsiębiorstwo Państwowe Wyodrębnione, Oddział w Bielsku-Białej, 43-316 Bielsko-Biała, ul. Szara 22
1489Zakłady Urządzeń Przemysłowych Przedsiębiorstwo Państwowe w Nysie, 48-303 Nysa, ul. Marsz. Piłsudskiego 55
1490Zakłady Urządzeń Przemysłowych S.A. w Nysie, 48-303 Nysa, ul. Marsz. Piłsudskiego 55
1491Zakłady Zbożowo Młynarskie "PZZ" Przedsiębiorstwo Państwowe w Oleśnie Śląskim, ul. Kościuszki 28
1492Zarząd Fundacji Na Rzecz Ochrony Zdrowia Mieszkańców Opolszczyzny w Opolu
1493ZEFAM Nowa Sól Sp. z o.o., 65-958 Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 9
1494Zespoł Opieki Zdrowotnej w Nysie, 48-300 Nysa, ul. Św. Piotra 1
1495Zespoł Opolskich Parków Krajobrazowych
1496Zespołowe Gospodarstwo Rolne Spółdzielni Kółek Rolniczych w Korfantowie, 48-318 Włodary
1497Zespołowe Gospodarstwo Rolne w Gosławiu, 46-216 Nasale
1498Zespół Ekonomiczno Aministracyjny Szkół w Opolu (Szkoły, Przedszkola, Świetlice, Poradnie) - depozyt Urzędu Miasta Opola
1499Zespół Ekonomiczno Finansowy Oświaty w Niemodlinie
1500Zespół Opieki Zdrowotnej w Żaganiu, ul. Żelazna 1
1501Zespół Placówek Opiekuńczo Wychowawczych w Opolu, 45-861 Opole, ul. Dambonia 3
1502Zespół Szkolno Przedszkolny w Grabinie, 49-100 Niemodlin, Grabin, ul. Nyska 90
1503Zespół Szkolno Przedszkolny w Grabinie, ul. Nyska 90, 49-100 Niemodlin
1504Zespół Szkoł Zawodowych im. Stanisława Staszica, 45-073 Opole, ul. Struga 16
1505Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie, 49-200 Grodków, ul. Krakowska 20
1506Zespół Szkół Specjalnych w Opolu, 45-005 Opole, ul. Książąt Opolskich 21
1507Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego, 45-867 Opole, ul. Hallera 6
1508Zespół Szkół w Chróścinie Opolskiej, 46-073 Chróścina Opolska, ul. Niemodlińska 39
1509Zespół Szkół w Ozimku, 46-040 Ozimek, ul. Częstochowska 24
1510Zespół Szkół Zawodowych nr 3 w Opolu, ul. Torowa 5 - depozyt Urzędu Miasta w Opolu
1511Zielonogórski Ośrodek Przemysłu Meblarskiego Organizacja Gospodarcza Państwowa i Spółdzielcza, Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 9
1512Zielonogórski Ośrodek Przemysłu Meblarskiego Zielonogórski Zakład Mebli, Zakład nr 3, Nowe Miasteczko
1513Zielonogórskie Fabryki Mebli Spółka Akcyjna, 65-958 Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 9
1514Zielonogórskie Fabryki Mebli Spółka Akcyjna, Zakład nr 2, 67-100 Nowa Sól, ul. Grobla 18
1515Zielonogórskie Fabryki Mebli Zakład nr 2, Nowa Sól. ul. Grobla 2
1516Zielonogórskie Fabryki Mebli, Nowe Miasteczko, ul. Głogowska 18
1517Zielonogórskie Fabryki Mebli, Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 9
1518Zielonogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych w Choruli, ul. Cementowa 1
1519Zjednoczenie Budownictwa Miejskiego nr 4 Warszawa-Śródmieście, ul. Świętokrzyska 18
1520Zjednoczenie Budownictwa Miejskiego Warszawa 2
1521Zjednoczenie Budownictwa Miejskiego Warszawa 6
1522Zjednoczenie Budownictwa Wodnego i Melioracyjnego, 45-952 Opole, ul. Oleska 19a
1523Zjednoczenie Przemysłu Mięsnego, Zakłady Mięsne w Opolu, ul. Reymonta 41
1524ZJEDNOCZENIE Spółdzielnia Pracy Odzieżowo Skórzana, Brzeg, ul. Chrobrego 1
1525ZJEDNOCZENIE WARSZAWSKIE Państwowe Przedsiębiorstwo Budowlane
1526Zjednoczone Fabryki Okuć i Sprzętów Metalowych Przedsiębiorstwo Państwowe Wyodrębnione, Zakład nr 10 w Nysie, ul. Słowiańska 16
1527Zjednoczone Fabryki Okuć i Sprzętów Metalowych Przedsiębiorstwo Państwowe Wyodrębnione, Zakład nr 10 w Nysie, ul. Słowiańska 16
1528ZŁOMET Sp. z o.o., 45-955 Opole, ul. Wspólna 7
1529ZOO Market Sp. z o.o., 00-643 Warszawa, ul. Nowowiejska 5 lok. 1U-53
1530ZOO Natura Sp. z o.o., 03-402 Warszawa, Al. Solidarności 53 lok. 26
1531ZPD DREWTER Sp. z o.o. Zakład Produkcji w Teresinie
1532ZPL SERWIS Sp. z o.o., 49-100 Niemodlin, ul. Korfantego 44
1533ZREMB Paczkowskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Remontowe Przedsiębiorstwo Państwowe w Paczkowie, 48-340 Paczków, ul. Robotnicza 2
1534Zrzeszenie Producentów Rolnych Gminy Lubrza
1535Zrzeszenie Przedsiębiorstw Budownictwa Wodnego, Melioracji i Zaopatrzenia w Wodę w Opolu
1536ZUP-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o., 48-303 Nysa, ul. Piłsudskiego 55
1537Związek Gmin Dorzecza Rudawy Rudna i Sanki, ul. Kolejowa 11, 32-080 Zabierzów
1538Żłobek Dzielnicowy w Prudniku
1539Żłobek Miejski w Głogówku
1540Żłobek przy Ośrodku Zdrowia w Prudniku
1541Żyrardowskie Zakłady Przemysłu Odzieżowego Przedsiębiorstwo Państwowe Wyodrębnione, Żyrardów, ul. Marchlewskiego 49
1542ŻYRARDÓW S.A. Zakłady Lniarskie, 96-300 Żyrarów, ul. Limanowskiego 44